[Ukončeno] Soutěž o sýry Krolewski

Patří sýr mezi tvoje oblíbená jídla? Ráda ho servíruješ své rodině, nebo si užíváš jeho chuť sama ve spojení s dobrým vínem? K blížícím se Velikonocům spouštíme soutěž o porci lahodného sýru Krolewski.
fb-banner_krolewski_vyhry-1100x618.jpg Zdroj: Sýr Krolewski

Jsi náročná gurmánka? Krolewski je ideální pro každého. Tento sýr holandsko-švýcarského typu vyniká příjemnou chutí, vláčností, a především nezaměnitelnými oky.

4 druhy, 4 chutě

Krolewski potěší čtyřmi rozdílnými druhy. Tím základním je 45% sýr. Vyniká svojí smetanově žlutou barvou, kterou doprovází lahodná chuť. Díky tomu se hodí prakticky do každého pokrmu. Zkus ho například přidat do těstovin nebo jím obohatit kuřecí maso.

Pro dobrodruhy je připravena oříšková chuť Uzeného sýra Krolewski. Ta doslova uhrane každého, kdo jej ochutná. Od ostatních produktů stejného typu se liší způsobem výroby. Sýr se nejdříve vyudí a až posléze se nechá vyzrát. Uzenost se tak dostává dovnitř sýra a není pouze na povrchu. Přírodní kouř dodává pochoutce tu správnou barvu. Výborný je třeba jen tak na večerní posezení k červenému vínu.

Určitě to znáš. Přijdeš z práce pozdě večer a máš neskutečný hlad. Každovečerní rituál vyjídání ledničky můžeš nahradit jednoduchým receptem se sýrem Krolewski light. Beztrestná lehká večeře, která tě bohatě nasytí, a ještě si pochutnáš. Tento sýr je ideální volbou pro každého milovníka zdravého životního stylu. Oproti jiným sýrům má v sobě méně procent tuku, a to 17 % v sušině. I přesto si však zachovává svoji jemnou chuť.

Poslední do party je sýr nazvaný L’Casei. Ten je opravdovou lahůdkou. Jeho delikátní chuť uspokojí i toho nejnáročnějšího gurmána. Sýr je obohacen o kulturu L.casei, která výrazně přispívá ke správnému fungování trávení.

Zatoužila jsi po některém z lahodných sýrů? Nyní máš možnost je všechny vyhrát. Máme odměny pro 20 výherkyň. Kromě samotných sýrů také merchandising značky Krolewski včetně šikovného chladícího boxu a zástěry s Františkem Krolewski. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a zároveň se stát fanouškem naší facebookové stránky. Pak stačí mít kapku štěstíčka při závěrečném losování.

Soutěžit můžeš od středy 14. 3. 2018 do nedělní půlnoci 1. 4. 2018. 

Nápovědu najdeš na www.syrnadzlato.cz  nebo na našem Facebooku.

Výherci:

Zdeňka Kalašová
Jitka Holešová
Verča Libichová
Jaroslava Ćirlićová
Táňa Zálišová
Veronika Tauchmanová
Jana Smutná
Pavel Eis
Karla Balejová
Renáta Doležalová
Andrea Tomečková
Milada Kotásková
Monika Pozlerová
Renata Štefáčková
Hana Růžičková
Magdalena Vojtová
Jana Baťková
Jana Csakvaryová
Božena Brázdilová
Karel Matysík

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

14.3.2018 12:00| autor: Redakce
Více o tématu: soutěže

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist