[Ukončeno] Soutěž s námi o sluchátka Panasonic

Neumíš si svůj život bez hudby představit? Pak tě určitě potěší naše nová soutěž. Můžeš totiž vyhrát sluchátka Panasonic. Zkus své štěstí...
soutez-sluchatka-1100x618.jpg Zdroj: panasonic

Stejně jako vaše oblíbená hudba i produkty značky Panasonic ve vás mají probudit ty nejvnitřnější emoce. Přeneste se na nějaké místo nebo si vybavte nějakou vzpomínku či pocit. Do vysoce přesného a silného zvuku se můžete ponořit kdekoli. Se sluchátky Panasonic vstoupíte do vlastního světa zvuků plného pozitivních emocí.

Díky jejich moderní technologii a atraktivnímu provedení se ponoříte do osobního soundtracku. Svoji oblíbenou hudbu, podcasty či mluvené slovo můžete poslouchat například s přenosnými sluchátky Panasonic HF100. Ta jsou určena pro každodenní použití do města. Jsou konstruovaná jako uzavřená s možností složení hlavového mostu pro jednodušší transport. 30 mm reproduktory sluchátek s neodymovým magnetem generují silný a dobře vyvážený zvuk.

Sluchátka Panasonic HF100 jsou lehká, ale zároveň i odolná, takže se nemusíte bát vzít si je, kam jen budete chtít. Jejich kompaktnost doplňuje i hladký a jemně zaoblený design a snadná složitelnost sluchátek do kompaktního tvaru. Vejdou se vám tedy jak do batohu, tak i do kabelky. Oba konce náhlavního pásku jsou zakončeny pod úhlem v ergonomickém provedení a doplněny o měkké polstrování, díky čemuž skvěle sedí na uších i na hlavě. Součástí sluchátek je i přepravní ochranný vak, do nějž je můžete složit i s 1,2 metru dlouhým kabelem, který má speciální úpravu proti zlomení signálových kabelů uvnitř. Kabel je také osazen mikrofonem a dálkovým ovládáním.

A právě o tato sluchátka v různých barvách si spolu s námi můžeš tento týden zasoutěžit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí při losování. Výhru máme připravenou pro 8 výherců. 

Soutěžit můžeš od pondělí 16. 9. do nedělní půlnoci 22. 9. 2019.

Nápovědu najdeš na www.panasonic.com/cz

Výherci:

Radovan Kmínek
Karla Balejová
Drahomír Dubina
Lenka Koucká
Zdeněk Kápička
Eva Maršíková
Alena Pelcová
Ivana Šedivá

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

16.9.2019 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist