[Ukončeno] Soutěž s námi a udělej něco pro své zdraví. Vyhrát můžeš voucher na RunTour

Běháš ráda? Pak tě naše soutěž určitě potěší. Vyhrát totiž můžeš startovné na tebou zvolený běh.
soutez1-1100x618.jpg Zdroj: Run Tour

Oblíbený běžecký seriál ČEZ RunTour startuje další ročník. Do svého kalendáře přidává 9. závod, který bude oslavou 100. výročí narození Emila Zátopka. Uskuteční se v jeho rodné Kopřivnici na polygonu Tatry, který je jinak veřejnosti zcela uzavřen. Běžci všech výkonnostních úrovní se mohou těšit také na další novinky v duchu motta celé série „Je radost běžet“.

Běžecké závody ČEZ RunTour jsou ideální aktivitou pro rodiny s dětmi, hobíky, začátečníky, ale i party kamarádů. Každým rokem se v 8 městech po celé České republice proběhne více než 18 000 běžců. Letos k Budějovicím, Brnu, Ústí nad Labem, Ostravě, Olomouci, Karlovým Varům, Praze a Pardubicím přibude i město Kopřivnice. Zúčastnit se můžete závodů na 3 km, 5 km a 10 km. Pro děti jsou připraveny trasy na 500 a 1000 metrů.

Ne nadarmo se všech závodů účastní modelka Nikol Švantnerová, která má stálou parťačku, a to svou maminku. „S mamkou je to pro nás už rutina, trávíme spolu hodně času a RunTour bereme jako super příležitost se odreagovat při běhu a užít si spolu zábavu. Mamka se připravuje lépe než já, ale pokouším se jí vždy dohnat, ať jí to nekazím. Letos se moc těšíme na nový závod v Kopřivnici,“ sděluje Nikol.

Běh pro Emila

Letošní novinkou je závod RunTour Kopřivnice: Legenda Emil. Odstartuje od Muzea nákladních automobilů Tatra Kopřivnice. Trasa vás zavede na Polygon Tatra, který je jinak veřejnosti zcela uzavřen. Do areálu, ve kterém procházejí zatěžkávacími zkouškami vozy Tatra, se přitom nedostanou ani fanoušci, i při závodě bude otevřen pouze závodníkům. Můžete tak otestovat svou formu nejen na dlážděných a asfaltových cestách, ale poběžíte i po speciálních površích sloužících k testování kvality podvozků nákladních aut. Po polygonu budou navíc rozestavené vozy Tatra, které rozhodně zpestří zážitek ze závodu.

Novinka: koloběh (15 km)

Poprvé v historii seriálu ČEZ RunTour můžete také zasednout na kolo, konkrétně vyzkoušet koloběh. Při této mladé sportovní disciplíně se závodí ve dvojících, které mají k dispozici jedno kolo, o které se mohou libovolně střídat. Jeden běží, druhý odpočívá na kole. Podmínkou je, že dvojice se nesmí od sebe vzdalovat a musí si předávat kolo z ruky do ruky.

Běháním pro dobrou věc

Seriál ČEZ RunTour také pomáhá. Z každého startovného je věnováno 50 Kč na charitativní účely na konto Nadace Leontinka. Na každého běžce v cíli čeká krásná kovová medaile, fotografie a účastnický diplom. Zapojte se tak i vy, je přeci radost běžet! Registrovat se můžete na webu www.run-tour.cz.

A pokud si chcete registraci vyhrát, zkuste štěstí v naší soutěži. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí při losování. 

Soutěžit můžeš od pondělí 16. 5. do nedělní půlnoci 22. 5. 2022.

Nápovědu najdeš na stránkách www.run-tour.cz.

Výherci:

Miroslava Kdýrová
Jana Tuzarová
Tereza Sedláková
Iva Raclavská
Dagmar Poláková

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

16.5.2022 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist