Šlo mu jen o sex?

Šlo jen o to jedno?… Ahoj, mám takový dotaz, před rokem jsem se vrátila na své rodné sídliště a tam jsem poznala jednoho kluka, už jak jsme se poprvé viděli,tak jsme od sebe nemohli odtrhnout pohledy, on ale měl vztah, tu dotyčnou jsem také znala, jednou se stalo, že jsme se potkali v hospodě a dali řeč, on mi začal říkat, jak se mu strašně líbim, byli jsme párkrát spolu venku, hezky se nám povídalo, proběhlo i líbání ,ale nic víc jsem neřešila, čekala jsem, jestli něco dál udělá on, byl pořád zadaný, ale v tom vztahu nebyl spokojenej, měli jen samé hádky, ona ho furt vyhazovala z bytu,ale i přesto jeho zájem o mě nebyl nějak víc vidět,tak jsem to nechala být a začala jsem chodit s mým spolužákem, který je také z toho sídliště a jeho kamarád, i když ne dlouholetý,ale znají se, byl z toho nejdřív překvapenej, pak když jsme se všichni sešli třeba v hospodě,tak jsme spolu občas prohodili pár slov a on furt to samé, že tomu mýmu závidí, že mě má a že by to udělal jinak, kdyby to šlo, že by vrátil čas a že mě má rád, svěřil se i své kamarádce, která mi to pak řekla, že se mu strašně líbim a že neví co má dělat, no a ted uběhl rok, já jsem pořád s tim přítelem a on je furt rozhádaný s tou svojí a zase jsme se nějak ocitli spolu venku sami, ač bych nechtěla,tak přesto proběhlo líbání, touha po něm a city, které k němu už ten rok cítím byly silnější, chtěl se mnou strašně jít do města posedět,aby byl jen se mnou, vzít mě za jeho kamarády,tak jsem s nim šla, bylo to tento víkend, byl ke mě pozorný, milý, choval se moc hezky, držel mě za ruce, pořád mi lichotil, no a pak jsme skončili u něj doma, nejdřív proběhli filmy, byl opravdu pozorný, chtěl abych tam i přespala,no a pak k tomu došlo, po té řekl, že se asi zamiloval, já to moc nějak nekomentovala, po mých zkušenostech s chlapama, se s tímhle radši držím zpátky, no a když jsem odcházela k ránu, tak se mě ptal jestli mi má napsat, říkám, že určitě ano, no a od té doby jako když utne, po tom večeru jsme si napsali pár vět, ale už to nebylo ono, zkusila jsem mu ještě napsat v týdnu, abych si potvrdila to, co jsem si myslela a byl už takový odměřený, chladný, psal úplně jinak,na nic se mě neptal a když jsem se ho zeptala, jestli půjde ven, tak už se vymlouval, že dneska ne, že mu není moc dobře a nic víc, jen jsem mu odepsala at mu je brzo líp, že bych ho hrozně ráda viděla a ani na to nijak nereagoval…asi je to zbytečné se Tě ptát, co si o tom myslíš, ale jsem z toho zmatená, myslíš, že mu opravdu šlo jen o to jedno, asi mu už nemám psát a na nic se ho ptám, že ne? mám to nechat jentak být? Děkuju K.

Odpověď

Ahoj,
tak ve tvém případě se opět prokázalo, co jsou někteří LOVCI zač. Je to kruté zjištění, ale je to opravdu lovec s velkým L a dosáhl toho, o co usiloval. Určitě bych mu napsal něco od plic, co si o něm myslím a tím bych to ukončil. Jen doufám, že jsi si tím nerozbila vztah s tím spolužákem? Možná by ani nebylo od věci, lehce naznačit té jeho milované, jakého hada si hřeje na prsou. Ale to záleží, jaký máš žaludek, ale já bych to udělal, protože se k tobě zachoval jako hulvát a měl by být i po právu potrestán! Protože on se určitě pochlubí svým skalpem tvému příteli a vůbec ti to nezávidím. Jen doufám, že tvé roční city k takovému člověku skončily a úplně ho vymažeš ze své hlavy! Asi jste měli pěkný sex, když ti po něm řekl, že se zamiloval. Ale po procitnutí druhý den se mu to rozleželo a asi sám sebe pochválil, že se mu povedlo to, o co skoro rok usiloval a vzal to jako splněný plán a bez sebemenších výčitek jde o dům dál. Hlavně se netrap a opravdu na toho troubu zapomeň!

12.3.2020 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist