Sen

Dobrý večer,pomohla by jste mi prosím rozluštit co mi sen chtěl povědět prosím?? Zdálo se mi že sedím na lavičce s krásným mužem který se mi moc líbí už hodně dlouhodobě. Vedle něho seděla jeho maminka. On se otočil ke mě a vroucně mě políbil na líci bylo mi to velmi příjemné. Já jsem ho začala pošťuchovat a škadlit. A on mi řekl a zároveň ukázal z prstů srdce a že mě miluje. Já jsem mu polibek na líce oplatila oba jsme měli obrovskou radost a on se hlavou opřel o mé rameno. Já mu do trička vryla prstem srdce a on se úplně rozplýval. Vypadaly jsme jak dva zamilovaní blázni. Mezi tím mi zvonil mobil nebo jsem ho vytočila to si už bohužel nepamatuji ale z mobilu jse ozval hlas moji babičky, což mě vyděsilo. Z ničeho nic jsem se ocitla v krásných svatebních šatech a on jako ženich a seděli jsme u stolu když jsem usedla na židli sestřenice měla poukaz na koupení nových brýlí slunečních a teta = tátova švagrová mi řekla něco… A sestřenice mi nabídla ten poukaz a teta ji nenápadně okřikla a já vzápětí jí řekla že poukaz nechci že mám svoje sluneční brýle a jiné nechci. Všichni jsme se u stolu bavily, a taťka vzal sklénku s vínem bílím a nenápadně to vylil tetě do kýble s vodou aby to nikdo neviděl. Teta ho zbystřila a on sklénku zahodil na zem a sklínka se rozlila a roztříštila na malé kousíčky. Všichni byli naštvaní. Já ve svatebních šatech šla pro koště a košťatko s lopatkou do úklidové místnosti. Mezi tím hosté se chodili umýt a spát. Já jako kdybych byla bez nohá se s koštětem odrazila ve vzduchu kolenami od zdi a proplula jsem ke stolu. Uklidila jsem střepy, a začala jsem uklízet ze stolu a zbytek hostů pustily hudbu a pobízeli mě abych si zatančila první tanec ale já nechtěla a uklízela jsem dál. Po probuzení jsem se cítila hodně zmateně se strachem o rodinu i o krásného muže. Moc vám děkuji. S.

Odpověď

Ahoj. Ve snu se ti promítly tvé nenaplněné touhy po lásce a zároveň strach ze samoty. Toužíš po lásce a vnitřně jsi zklamaná, tak alespoň ve snu "sníš" o nádherné svatbě a partnerovi, který tě bude vroucně milovat.

30.7.2021 6:00
Více o tématu: trička

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist