Ryby

muž

Ryby – muž

(21.2. - 20.3.)

William Shakespeare byl Býk, ale zanechal tuto zprávu pro všechny ženy, které zamýšlejí začít si něco s mužem ve znamení Ryb: V záležitostech mužů je proud,který, zachycený za přílivu, vede ke štěstí; však je-li promeškán, celá plavba jejich života je odsouzena k mělčinám a strázním. Máte-li v úmyslu se zamilovat do muže narozeného v Rybách, měla byste si tyto verše nalepit na zrcátko, kde byste je viděla pokaždé, když si chcete přepudrovat nos. Mohou totiž rozhodnout o vaší budoucnosti. Zkuste rozluštit povznesený stav své mysli a ujistěte se, že Ryba, se kterou se chystáte zaplavat si při měsíčku, ví, kdy nastává příliv. Pokud ho využije, máte štěstí jako málokterá dívka. Ceká vás sláva a bohatství! Ale pokud tento muž nevidí příliv, protože má oči zalepené hvězdným prachem, musím vás varovat, že neptunovské mělčiny mohou vyústit ve velmi skličující trápení, jaké si těžko dovedete představit.Muž ve znamení Ryb dokáže být všechno, co si přejete – nebo všechno, co nechcete.

Příliv je u něj synonymem pro příležitost. Vyžaduje pevné rozhodnutí, rázné činy a schopnost utopit všechny staré bezduché sny, které mu brání v úspěchu. Problém je, že někteří muži nikdy nerozeznají, kdy příliv vrcholí, a to ani tehdy, když se jim přelévá přes nohy.Muž Ryba není slabý. Jenom může příliš dlouho prodlévat na vybledlé hvězdě a promeškat jasnou sluneční zář úspěchu. Ne všechny Ryby jsou něžní snílci. Ale většina z nich je. Nicméně máte naděj i. Kde je život, tam je vždy naděje. Přestože svět zoufale potřebuje úžasnou představivost Ryby, přijde čas, kdy si tento muž musí začít vydělávat na chleba. Jakmile se do toho dá, je to pro něj hračka, protože kombinace intuice a bystrého mozku ho nasměruje k reálným cílům, které mu mohou přinést slávu a uznání – a dokonce bohatství a nesmrtelnost. Pokud ne toto všechno (pokaždé člověk nevyhraje), potom alespoň úctyhodnost a slušné zabezpečení. Doufejme, že právě s tímto typem Ryby plujete.

Prakticky žádné jiné znamení nemůže za těchto okolností zbrzdit jeho potenciál.Ovšem pakliže do věku, řekněme, pětadvaceti let nerozpozná svůj příliv, upřímně řečeno, jeho budoucnost není moc nadějná. Myslíte, že to je nespravedlivé? Dobrá, změňme to na pětatřicet, ale je to riziko. Když j sem řekla, že jeho budoucnost není moc nadějná, myslela jsem budoucnost s vámi. Jako s manželkou a všemi těmi rodinnými záležitostmi. Jeho osobní budoucnost může být víceméně uspokojivá. Mnozí muži v tomto znamení, kteří nedokážou pohřbít vyčpělé sny a načerpat čerstvé nápady na úspěch, žijí celkem spokojeným životem. Je to proto, že vše, co potřebují, je právě ten sen, přestože je už poněkud zrezivělý. Přidejte džbánek vína a bochník dobrého žitného chleba a je šťastný jako většina ostatních ztracených existencí. Asi jste si všimla, že jsem vynechala jednu položku. Správně je to bochník chleba, džbánek vína a Ty – vid’te? Jsem ráda, že tu indiánskou báseň znáte. Ale vynechala jsem slůvko „Ty“ úmyslně. Zasněná, citlivá, umělecky založená Ryba může klidně existovat jen s chlebem a vínem ba dokonce prospívat. Taková dieta však nestačí uživit manželku, jeden až pět uzlíčků radosti a, kdoví, možná i nějaké rybičky v akváriu (s přihlédnutím k jeho znamení).

Potřebujete věci jako punčochy, kosmetiku, boty, špenát, peníze na nájem, celer, mléko, žárovky a – no, však víte, co myslím. S tímto druhem Ryby existuje jediné východisko: staňte se dědičkou velkého jmění. Ne, je tady ještě jedno. Sežeňte dvě zaměstnání – jedno pro sebe a jedno pro něj a v obou pracujte sama jako ďas.Netvrdím, že v romantických chvílích nebudete šťastná. To je jedna věc, která žádné Rybě nikdy nechybí – romantika. Skoro ji dýchají. Jde jen o to, že vám nenahradí špenát a boty pro děti a vaše duševní zdraví. Planety ve své moudrosti řeší takové životní komplikace poskytováním moře příležitostí tomuto typu nadzemské Ryby, aby se stal něčím chráněncem. Najde-li patrona,či patronku(pravděpodobnější je to druhé, ale může být oboje), může se z něj stát význačný malíř, spisovatel, skladatel, hudebník – nebo prostě jen výjimečný člověk. Ale jak najde patrona, natož patronku, když má vás a ty uzlíčky radosti a rybičky a to všechno ničí uměleckou jednoduchost jeho existence?Musíte přiznat, že to prostě nemůže fungovat. Raději se s nim rozlučte hned. Trochu si popláčete a asi to bude bolet možná hodně hluboko. Ale ne tolik, jako když budete provdaná za chodící a mluvící sen a domácímu nebudete moci nabídnout víc než prázdná přání v peněžence. To opravdu bolí.Nyní, když jsme se statečně a rozumně vypořádaly s typem chléb a víno, můžeme mluvit o druhém typu Ryby, která se vrhne do přílivu, když je nejvyšší. To je pro každou dívku opravdový úlovek. Vždy máte šanci, že se z tohoto muže stane druhý Einstein nebo George Washington, což by bylo prostě báječné. Nemohla byste chtít víc, i když mám podezření, že Einstein byl o víkendech trochu moc zaujatý svými rovnicemi a George zřejmě večer řešil pracovní problémy i doma.

Ale nemusíte hledat dokonalost. Dokonce i super praktický Kozoroh nebo průbojný energický Beran může mít pár chyb. Vtip je v tom, že Ryba, která se dere proti proudu, bude mít spoustu příležitostí složit vám k nohám slávu i bohatství. A v jiných směrech je také chlapík.Muž Ryba nemá žádné předsudky. Nikdy nesoudí indiána, dokud neujde pár mil v jeho mokasínách, nebo nudistu, dokud nezkusí jít bos. I potom bude chápavý a nebude kritizovat. Ani si nelibuje v chladných obviněních a má spoustu laskavé tolerance. Dokonce se pokusí porozumět své tchyni, a kolik mužů to udělá? Má v sobě vzácnou sympatii ducha. Přátelé se mu svěřují, aniž by se museli obávat, že ho šokují. Šokovat Rybu totiž vyžaduje skutečnou detonaci. Kdybych s vámi a vaší Rybou seděla v místnosti a vešel muž, který by nám řekl, že má trochu starosti, protože je bigamista a má čtyři manželky v různých státech země, asi byste se na něj zamračila a myslela si, že zaslouží jít do vězení. Já bych ho jízlivě nazvala Iumpem, ale váš partner by se patrně zeptal: „Ve kterých čtyřech státech? Miloval jste některou z nich?“ Ryba je zvědavá, ale naprosto neotřesitelná.

Podle jejího názoru ten chlapík potřebuje spíš soucit a také zatraceně dobrého advokáta.Čirou náhodou vám někdy prozradí nějaké tajemství, ale nikdy ne záměrně. Ryby občas promluví dřív, než si uvědomí možnou škodu . Je pro ně dost těžké pochopit, že to, co říkají, by mohlo být viděno ve špatném světle jedinci s méně tolerantním postojem. (Například by měly potíže pochopit, proč lidé jako jeho sestra nebo vaše matka nerozumí domácím problémům toho chudáka bigamisty.) Nicméně je-li Ryba požádána, aby si nechala určitou informaci pro sebe, bude spolehlivě držet jazyk za zuby a můžete jí svěřit svá nejtemnější tajemství.Občas některý jedinec, který je obětí nepříznivého vlivu Merkura, hovoří velmi rychle, plynně a často.

Ale typické Ryby mluví pomalu, myslí mírumilovně a pokoušejí se hledět si svého, i když se bez přestání musí zabývat problémy přátel, příbuzných a sousedů, kteří se k nim uchylují, protože naslouchají s takovým porozuměním. Budete také v pokušení svěřit se partnerovi s drobnými obtížemi, jako je porouchaný vysoušeč vlasů, otcovy problémy s nosními dutinami a vaše přečerpané bankovní konto, ale nepřeháněj te to. Pokud něco manžel nebo přítel Ryba nepotřebuje, je s to poslouchat ještě víc stesků. Ostatní je na něj nakládají celý den. Spousty. Když je s vámi, potřebuje si trochu odpočinout. Lidé nemají v úmyslu Ryby zatěžovat. Málokdy si totiž uvědomí, že jsou tak přístupné a vnímavé, že prostě vsáknou všechny vibrace v okolí, dobré i špatné, radostné nebo nahánějící strach, temné či jasné. Život duševní houby, která vše absorbuje, může být dost únavný, což vám jistě potvrdí kterýkoliv spiritista. (Mnozí z nich jsou ve znamení Ryb.) Fakt, že je tento člověk tolik senzitivní, znamená, že živě prociťuje emoce všech těch, kdo hledají posluchače a zmocní se jeho srdce. Proto musí často dlouho odpočívat.

Jeho duše potřebuje někdy samotu, aby v ní mohl svěží větřík zahojit rány způsobené všemi sdělenými potížemi a navodit zpět klidnou, čistou osobnost. Takže svému partnerovi nikdy neupírejte chvíle klidu. Nutně je potřebuje. Má-li chuť být sám nebo jít na procházku, nechte ho jít. Přílišná pospolitost může pokazit krásu lásky s Rybou. Potřebuje prostor, aby se mohla příznivě rozvíjet.Pamatujte, že muž Ryba je citlivý a snadno zranitelný. Jeho ostýchavost plyne z bolestného vědomí svých vlastních omezení. Potřebuje vědět, že jeho dobré vlastnosti registruje někdo, koho obdivuje. Vy. Nikdy nešetřete uznáním.Možná bude zkoušet jógu nebo zen buddhismus nebo experimentovat s okultními vírami a pravděpodobně ho bude zajímat astrologie a numerologie, dokonce i převtělování. Stejně jako Štír se narodil s pochopením esoterických principů a tyto věci jsou pro něj obvykle prospěšné. Pomáhají mu udržet emoce v rovnováze a poskytují jakousi kotvu pro jeho živou představivost. Tito muži se občas rozzlobí, ale jejich hněv je málokdy prudký nebo dlouhodobý. Když pomine, hladina vody se zase uklidní a život je stejný jako předtím. Někteří si doma někdy zakřičí, ale to je neškodné.

Pro Rybu je téměř nemožné opravdu řvát jako například Býk. Vidíte, jaké máte štěstí?I když má muž Ryba někdy problémy porozumět sám sobě, nečiní mu potíže vidět jasně nuance druhých. Je těžké ho oklamat; prohlédne bez potíží na druhou stranu. Může však oklamat vás, jestliže si usmyslí, že chce držet své osobní záležitosti bezpečně z dosahu nežádoucího sondování.Jeden známý dovedl tento rys do takového extrému, že se mu podařilo oklamat i vládu, což není žádná hračka. Při každém sčítání lidu dokázal nějak proklouznout. Daňový úřad o něm ví méně než o domorodcích na ostrově Pago Pago. Vždy mu to projde, protože je spisovatel. V telefonním seznamu je uveden pod fiktivním jménem. Kromě toho nikdy nežádal o kartu sociálního pojištění ani o řidičský průkaz. Má hrůzu z toho, že by ho některý úředník proměnil ve statistické číslo a znal by všechna jeho tajemství.Váš partner možná není až tak neurotický, ale zřejmě zažijete případy, kdy vám řekne, že byl v čistírně, zatímco si ve skutečnosti kupoval cigarety. Proč? To opravdu nevím. On také ne. Je to jistý druh mírného podvádění, které Rybám (a také Blížencům) dělá dobře. Cítí se bezpečnější, když má zelené šle a lidé si myslí, že nosí oranžové – nebo žádné. Poněvadž ho to činí šťastným, dovolte mu mít svá malá tajemství. Proč z toho dělat vědu? I když víte, že nebyl v čistírně, protože jste ho sama viděla v trafice, zeptej te se ho, jestli už měl kalhoty hotové. Když vám řekne, že budou až v pondělí, poznamenejte, že personál pracuje hlemýždím tempem, a tím by to mělo skončit. Mohl by mít mnohem horší zvyky než cvičit se v neškodných výmyslech, aby udržel svou živou představivost v hladkém chodu.Nebude nadměrně žárlivý.

Pokud někdy podlehne záchvatu žárlivosti, je tak vynikající herec (necháte-li ho trénovat), že bude dělat jakoby nic. Ale i přes poetickou, něžnou povahu je muž, takže od vás bude čekat věrnost. Nicméně to možná budete vy, kdo bude muset potlačit žárlivost, protože bude mít blízké přátele obou pohlaví a bude jim někdy projevovat sympatie v poněkud nepříhodný čas. Povahou je společenský. Nemůže si pomoci. Máte-li silné vlastnické sklony, číhá zde nebezpečí. Dívky ve znamení Berana nebo Lva by raději měly hledat jiný objekt zájmu. Tento muž obdivuje krásu a čas od času se zahledí na pěkné nohy. Ale s trochou úsilí dokážete tuto tendenci udržet nevinnou a v mezích a odměnou vám bude laskavý manžel, který je jak romantický milenec tak společník, jenž dokáže rozprávět o čemkoliv pod sluncem.Až na něj dolehne období samoty a deprese, odhoďte zástěru do kouta za akvárium, oblékněte si žluté šaty, nasaďte zářivý úsměv a kupte lístky na nějaké veselé představení, abyste ho z toho dostala. Ryby jsou obzvlášť citlivé na narážky. Asi nebude lehké naučit ho šetřit a být opatrný na peníze. Tito lidé nemají na finanční záležitosti buňky (nemají-li například ascendent v Kozorohu nebo silné planety v Býku, Vodnáři nebo Raku). Sice se naučí, ale pokud to půjde, ne zhoršujte situaci tím, že budete sama rozhazovat. Jeden marnotratník v rodině stačí a mohla byste špatně skončit. Potřebuje dobrý příklad.

Je zajímavé, jak se charakter Ryb dovede přizpůsobit konceptu: následuj vůdce. To jest, pokud je mu vůdce dostatečně blízký a je to někdo, koho si váží. Rybí povaha je neobyčejně vnímavá vůči vibracím kolem nich, zvláště jsou-li zesíleny citem.Děti si s ním užijí spoustu legrace. Pravděpodobně je vezme na projížďku lodí či plavat nebo potápět se. Sám si bude hrát třeba na zlého krokodýla a budou spolu oživovat pohádky a dětské říkanky. Někdy je okoření svéráznou filozofií, bude jim zpívat trochu choulostivé balady nebo je naučí stát na hlavě jako jogíni. Patrně ho budou zbožňovat a vyrostou z nich vyrovnaní a přizpůsobiví dospělí díky otcově vzácné schopnosti držet malého ptáčka v dlani, aniž ho poranil nebo polekal. Výprasky budou na vás, zatímco on bude naslouchat jejich dětským problémům. Vy jim budete utírat nosy a prát šaty a on bude zaměstnávat jejich mozky.

Mělo by to fungovat. Nikdy nepošlapte sny tohoto muže – neodpustí vám to ani nezapomene. Dejte mu příležitost proměnit je v realitu tím, že mu pomůžete najít solidní pevnou hvězdu, ke které by připojil svůj vůz – takovou, která bude zářit, místo aby zhasla při zatmění zdravého rozumu. V lásce se muž Ryba potřebuje o někoho citově opřít, což znamená, že potřebuje neustálé ujišťování o vaší víře v něj, ale také to znamená, že ho nesmíte zatěžovat imaginárními stížnostmi. Jeho nadšené naděje potřebují zalévat chápavou náklonností a musíte jim zajistit úrodnou prsť šťastného rodinného života. Odhánějte od jejich kořenů škodlivý hmyz sekýrování a kritizování a jednoho dne se tyto nespoutané bláznivé naděje promění z neužitečného plevele ve statné stromy rodící peníze, které budou dost vysoké, aby dosáhly k některým z vašich tajných snů. Naděje v srdci Ryb nikdy neumírá. Nezničte ji. Budete-li ji něžně pěstovat, možná vás zasype ohromujícím a nečekaným štěstím.Možná jste slyšela nebo četla,že Ryby jsou znamením sebezhouby, což vás asi znervóznilo, ale nenechte se tím vylekat. Je pravda,že ve všem mužích narozených v Rybách je trocha autodestrukce, ale vy ho prostě zase „dejte dohromady“ jako balíček, který přijde rozvázaný. Zavážete-li uzly dostatečně pevně, nestane se to často. K snídani mu naservírujte sen, k obědu chytrou anekdotu a k večeři Chopina a něco na spláchnutí v podobě Browningové. Potom už vše záleží jen na vás. Nebojte se skočit. Voda je příjemná.

Zdroj: Linda Goodman – Sluneční znamení

Další znamení zvěrokruhu


Beran

muž   žena
21.3. - 20.4.

Býk

muž   žena
21.4. - 21.5.

Blíženec

muž   žena
22.5. - 21.6.

Rak

muž   žena
22.6. - 22.7.

Lev

muž   žena
23.7 - 22.8.

Panna

muž   žena
23.8. - 22.9.

Váhy

muž   žena
23.9. - 23.10.

Štír

muž   žena
24.10. - 22.11.

Střelec

muž   žena
23.11. - 21.12.

Kozoroh

muž   žena
22.12. - 20.1.

Vodnář

muž   žena
21.1. - 20.2.

Ryby

muž   žena
21.2. - 20.3.


Další horoskopyAnabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist