Rozvoj

Dobrý den Sáro, mám velkou chuť si udělat kurz koučování a pomáhat lidem. Nyní pracuji v administrativě, ale myslím, že mě toto nebude dlouho naplňovat . Tento kurz je poměrně drahý a vydala bych se skoro ze všech úspor, tak pořád váhám, protože jsem i sama se synem. V případě, že bych byla vybrána, bude tento kurz pro mě vhodná investice, která odstartuje další etapu mého života? Mám také kurz masáží, ale zatím jsem nenašla odvahu s tím začít naplno. Tyto dvě profese by se daly nádherně skloubit. Předem moc děkuji .

Odpověď

Ahoj. Momentálně to vypadá velmi nejistě, samozřejmě záleží na mnoha okolnostech a bylo by dobré zvážit, jestli je vhodné vydat se ze všech úspor, protože momentálně to vychází jako naprosto nereálná činnost, což se samozřejmě může časem změnit. Dlouhodobou budoucnost ti sdělit neumím. Můžeš zatím zkusit při práci pomáhat tam, kde je potřeba a sledovat, jestli ti vůbec tato činnost přináší radost, což je základ. Víš, kurz jako takový toho moc nenaučí, důležité jsou osobní poznatky a prožitky, nikdy nemůžeme učit druhé to, co jsme sami neprožili, samozřejmě jak jsi na tom, víš nejlépe sama.

7.5.2021 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist