Rozešel se se mnou

Dobrý den,rn chtěla bych se zeptat. Přítel se semnou rozešel 4 dny zpět po 3/4 roce známosti s tím, že se k sobě nehodíme a i když ho to bude bolet, tak cítí, že je to správné. Nehodíme jakože nemáme moc společných zájmů, ale podle mě by stačilo jen zapracovat na tom. Jeho nejlepší kamarád mi psal, že s ním mluvil a prý mu chybím a miluje mě, ale myslí si, že udělal dobře. Od té doby si nepíšeme vůbec. No a já nevím co teď. Jestli nepsat a počkat až se ozve on, zase ale když mu chybím už teď a stejně nepíše? Žádná jiná v tom není, to vím na 100%. Jen asi nejsem podle něho ta pravá, ale podle mě když se dva lidi miluji, mají mezi sebou jiskru, vášeň, intimní život je naprosto skvělý, tak je jedno, že nemáme úplně společné zájmy a koníčky. Znám hodně párů, kteří k sobě patří jako puzzle, ale není tam láska nebo naopak spoustu párů, kteří jsou naprosto odlišní, on má rad hory, ona filmy, ale miluji se a jsou spolu. Takže to nechápu a nevím, co teď dělat. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Ahoj,

možná je pro něj ve vztahu opravdu velmi podstatné mít společné zájmy. Láska, taková ta jako z filmu, časem odejde a zůstane jiná láska, která je postavená na vzájemném porozumění a společných zájmech, a to si zřejmě uvědomuje a je to pro něj důležité. Je možné, že přijde na to, že to není to nejdůležitější, ale moc šancí bych tomu nedával. Někdo to tak prostě má.

30.11.2020 10:57

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist