Rádio Pohádka. Nevěříte?

Po vašich ohlasech na článek o Rádiu Humor jsme se v redakci Feminy rozhodli, že se pro vás pustíme do průzkumu internetového Rádia Pohádka.

Všichni v redakci Femina.cz jsme na internetu pustili Rádio Pohádka, a byli jsme potěšeni. Reklamy lákající děti k nákupu všemožných nesmyslností neuslyšíte. Rádio Pohádka nám připadá naprosto ideální nejen pro maminky s dětmi. Pokud toto rádio pustí dětem, mohou být klidné, protože vysílání Rádia Pohádka je určitě zaujme.

Rádio Pohádka potěší posluchače klasickými i novými pohádkami, které znáte z rádia či televize. Bude na vás bafat Maxipes Fík, skrz nakrátko utržené sluchátko vás navštíví Mach a Šebestová, nebudou chybět ani skřítci z mechu a kapradí – Křemílek a Vochomůrka, množství vylomenin vymyslí Hurvínek v doprovodu Žeryčka Máničky, za účasti taťuldy Spejbla a Bábinky.

K poslechu jsou i pohádky neznámé či cizokrajné – britské, keltské, arabské…, a vaše děti zjistí, že britské děti mají docela jiné a přesto podobné princezny, price, draky, jižibaby a pohádková království.

Vysílané pohádky jsou prokládány písničkami pro děti, neboť dle slov Simony Veinlichové z redakce ABradio.cz, tvoří právě děti největší částí posluchačů tohoto rádia.

Rádio Pohádka přenese i dospělé posluchače zpět do říše dětství, a to prostřednictvím příběhů a dobrodružství, jako jsou Bylo nás pět, oblíbené Mayovky, Verneovky, Twainovky. A řekněte sami, kdy se vám naposledy po pracovním stole prohnal na koni Vinetou… nebo jste prožívali skoro na vlastní kůži dobrodružství dvacet tisíc mil pod mořem….

Všechna ABradiem vysílaná rádia naladíte zdarma na internetu, s výběrem kvalit rádií podle vašeho připojení. Výběr kvalit je pouze datová, nikoli poslechová záležitost, takže budete své oblíbené rádio z vašeho počítače pěkně slyšet kdykoli a kdekoli.

Zdroj: www.ABradio.cz

11.8.2009 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist