Prožívám manželskou krizi…

Dobrý den René, chtěla bych znát Váš pohled na mou situaci. Jsem vdaná 25 let, syn je už po VŠ a zcela samostatný. V práci jsem potkala kolegu – oba jsme na vedoucích funkcích, zatím k ničemu bližším mezi námi nedošlo, pouze několik pus. Kolega má 9 let přítelkyni za kterou pravidelně jezdí na víkendy. Tady se vše zkomplikovalo, že máme úplně stejné hoby, sportujeme a podobně i myslíme. Cítím, že mě má rád a občas mi nosí i dárky. Jedno je pravda, že prožívám manželskou krizi a neustále myslím na toho druhého. Jak to vidíte vy?

Odpověď

Ahoj,
vím, že dvacet pět let někdy na někom dokáže zapracovat, ale možná máš nasazené růžové brýle a na všechno teď koukáš trochu jinak. Možná by ses měla zamyslet nad tím, co jsi s manželem za těch 25 let prožila a vzpomenout si na vše, co bylo krásný. Ono se nedá tak jednoduše po tolika letech manželství utéct a vrhnout se do náruče někoho jiného. Teď je ti s ním třeba fajn, ale možná ani netušíš, jak je spokojený se svojí přítelkyní a možná právě proto, že za ní jezdí jen na víkendy, tak hledá i někoho přes týden. Ale možná se i pletu a jste si souzeni, ale to musíte oba dva cítit, a pokud je to tak tak, na nic nečekejte! Vím, že jsem ti asi moc nepomohl v rozhodování, ale některé vztahy jsou složité a já každému do hlavy nevidím. Je to jen a jen na vás, jak se k tomu postavíte, ale dvacet pět let za hlavu nehodíš a možná tě to bude i trochu ve snech strašit!

2.8.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist