Přítel mne podvedl…

Ahoj René, Nevím co mám dělat. Myslela jsem si, že ženy jsou méně předvídatelní, než muži a že mužům poměrně rozumím, ale ten můj mě opravdu překvapil. Začátkem měsíce jsem se dozvěděla, že mě můj přítel podvedl. Snažila jsem se se k tomu postavit racionálně a protože vím, že když je člověk opilý pod obraz, tak že se to prostě stane, tak jsem mu řekla, že kvůli jedné noci nezahodíme tříletý vztah. Myslela jsem, že si navzájem pomůžeme se přes to přenést a brala jsem to s nadhledem. On mi pak ale řekl, že se cítí být dost mladý na takové závazky a že chce pauzu na to, aby si uvědomil, co vlastně chce. Říkal, že mu to přijde stereotypní a nakonec z něj vypadlo, že pauzou do konce prázdnin vlastně myslel rozchod do konce prázdnin. Jak je možné, že najednou z ničeho nic mu tohle přišlo na mysl? Byli jsme spolu naprosto šťastní, bez problému. Rok jsme spolu bydleli a bylo to opravdu skvělé. Když jsem se ho zeptala, jestli tohle, co říká, tak pociťoval před tím, než mě podvedl. To řekl že ne. Také mě napadlo, že by v tom mohla být ta slečna, se kterou mě podvedl, ale vubec se neznají a ani se nevídají. Dohodli jsme se, že se rozestěhujeme a uvidíme, co bude dál. Tak…co si o tom mám myslet? Nebo co dělat? Díky za odpověď.

Odpověď

Ahoj,
nikdy nepodceňuj chlapy. On je sice mladý, ale hlavně asi i dost hloupý. Každému musí být jasné, že takové vztahy s přestávkami, byť jen třeba do konce prázdnin, nejsou vztahy, ale chabá výmluva. Mysli si o tom co chceš, ale jedna věc je jistá, váš vztah už nikdy nebude takový, jaký býval. I kdybyste si slibovali modré z nebe, tak po pár frťáncích udělá to samé, co ti již jednou udělal. Co dělat? Najít si lepšího.

15.9.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist