Speciální
horoskop

Přichází úplněk v Rybách

Poslouchej svou intuici!

Přesný úplněk nastane v sobotu v 6:34. Je to den, ve kterém si můžeš víc než kdy jindy uvědomit, co je ideální nejen pro tvé tělo, ale zároveň i tvé životní poslání. Možná si uvědomíš rozdíl mezi tvým současným povoláním a vyššími touhami své duše. Připomeň si, co je pro tebe opravdu důležité a rozhodni se žít svůj každodenní život tak, aby odrážel tvé nejvyšší ideály. Pokud bude propast mezi skutečností a snem příliš velká, můžeš zažívat určitou duševní nespokojenost nebo dokonce fyzickou únavu.

Jako při každém úplňku se ti mohly zdát v posledních dvou dnech symbolické sny, které doporučuji si zapsat. Mohou obsahovat důležité informace o tvém životním poslání nebo způsobu, jak léčit tvé fyzické tělo. Znamení Ryb vládne právě snům a Panna každodenním pracovním povinnostem. Sny ti mohou být účinným průvodcem při řešení tvých každodenních úkolů, a tak se vyplatí si je pravidelně zapisovat.

Věnuj se naplno svému poslání

Pokud děláš práci, která nenaplňuje touhy tvé duše, může docházet k rozporu ve tvé duši, která může zapříčinit to, že tě tvá práce nebude naplňovat. Na druhou stranu buď vděčná momentální situaci, že ti umožňuje žít a přemýšlet o tom, co je pro tebe opravdu důležité. Nastal čas se přiblížit touhám tvé duše, a tak učiň vše potřebné, abys uviděla cestu, která tě v následujícím období přiblíží k tvé práci snů. Ať se momentálně ocitáš v jakékoliv situaci, pamatuj, že vždy existuje cesta. Nejdříve je však důležité si uvědomit, co tě opravdu ze srdce naplňuje a v čem bys mohla být pro své okolí užitečná.

Co opravdu prospívá tvému tělu?

Zaměř se na léčení a detoxikaci svého fyzického těla, které je chrámem tvé duše. Pravidelně posiluj a protahuj své tělo. Změn své zlozvyky a uvědom si, jak se stravuješ, protože tvůj přístup k tvému tělu může být určujícím faktorem, který může ovlivnit tvůj celkový přístup k životu. Když nebudeš své tělo milovat a ctít, dá ti časem jasně najevo, že něco není v pořádku. Zdraví je jeden z klíčů celkové životní spokojenosti, a tak tuto oblast nepodceňuj. Je lepší se o své tělo starat preventivně, než čekat na vážný zdravotní stav. Inspiruj se ve svém nejbližším okolí různými přístupy, ale jednej jen na základě svého vnitřního vedení.

Užívej si duchovně spřízněných vztahů

Otevři se lidem, kteří ti rozumí i beze slov. V dnešní době existuje nespočet skupin lidí, kteří zastávají podobné i velmi rozdílná názorová hlediska. Na jednu stranu je to velký dar, ale na druhou stranu člověk může prožívat obrovský zmatek v tom, kdo má vlastně pravdu. Raději vybírej lidi podle své intuice. Vyhýbej se extrémům, ale zároveň nic neodsuzuj, protože každý odpor má stejně přitažlivou moc jako správně směřovaná touha. Naslouchej svému srdci a nauč se s druhými sdílet jejich tiché já. Věz, že nikdo nemá zcela pravdu, ale s některými lidmi můžeš hluboce souhlasit, protože se s nimi setkáváš na hlubších rovinách své duše. Buď s těmi, se kterými se cítíš dobře, a nějak se vůči druhým nevyhraňují.

Přej si od života dokonalé zdraví a ideální práci

Znamení Ryb vládne vyšším silám života, nad kterými člověk nemá moc. Nauč se s životem spolupracovat a neboj se ho pravidelně žádat o pomoc. Otevři se pomoci andělů, předků a jiných pomocníků, kteří ti mohou být v neviditelném světě oporou. Když tyto síly budeš trvale popírat, můžeš si značně svou životní cestu ztížit. Otevři se léčivým silám vesmíru a požádej život o zázraky a milost, kterou si ve svém životě dozajista zasloužíš.

Foto: Shutterstock.com

13.9.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist