predikce…Ahoj

Dobrý večer,nějaká synchronicita mi dovedla sem,tak se vás chci zeptat,četla jsem velmi zajímavou „predikci“,pro mé znamení na tento týden…..Ať se dělo ve tvém život cokoliv, nyní je všechno jinak a tvé štěstí se tě hned tak nepustí. Zlepšení na tebe čeká také ve hmotné oblasti a tvé sny se stávají skutečností. Otázka zní,co mohu,měla bych ,musím udělat,aby se opravdu toto právě nyní konečně manifestovalo?,jelikož podobné info jsem zaznamenávala x krát za poslední rok,Pracuji na sobě, stále.Děkuji předem za vaši odpověď.

Odpověď

Ahoj beruško :-) Buď spokojená, měj se ráda a přijímej život takový, jaký je, bez posuzování, kritiky a obviňování. Je skvělé, že na sobě pracuješ, štěstí je totiž opravdu v každém z nás a určitě sis všimla, že když jsi dobře naladěná, tak je den radostnější a lidé kolem tebe také. Potom přitahuješ do svého života podobné situace i bytosti, proto žij harmonii s tělem i duší a výsledek se dostaví. Víš, lepší je, žít přítomností a nemít zbytečně přání, aby se mi něco "manifestovalo", pak můžeš být zklamaná, že to stále nepřichází. Svůj život tvoříš sama, svými postoji, myšlenkami a zvyky, což je skvělá zpráva, protože v sekundě můžeš vše přehodnotit a změnit. Jsi skvělá, jdi dál v radosti, harmonii a lásce, vím, že to dokážeš :-) P.S. vyhýbej se negativním zprávám a neposiluj v sobě nespokojenost z jakékoliv situace, optimismus je cesta ke štěstí i když někdy není do zpěvu, vždy lze na životě najít něco dobrého a odrazit se od pomyslného dna... Jsem moc ráda, že jsi zavítala na naše stránky.

12.10.2021 8:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist