práce…

Milá Sáro, chci Ti poděkovat za podporu, kterou lidem dáváš, není to „lezení do zadku“, ale vnímám Tvou roli jako důležitou pro lidi, ať už si „vědí“, či „nevědí“ rady. Píši Ti své rozhodnutí, že jsem se rozhodla, dát syna na nespádovou školu, sice jeho umístění bude s sebou obnášet nějaké zařizování, ale najednou jsem se tak rozhodla a přišla úleva a radost. Tak se těšíme. Na lásku stále čekám, tos mi poradila dobře, že si v sobě musím urovnat boj. Můj dnešní dotaz je ohledně práce, naleznu uspokojující práci po stránce finanční i lidské? Bojuji právě s tím, co vlastně chci dělat, důležitá je pro mě osobní pohoda. Chtěla bych jít pracovat cca v říjnu. Jsem rovněž plná strachu, jak vše skloubím dohromady. Děkuji, Zuzka.

Odpověď

ahoj Zuzanko, upřímně do října je ještě spousta času, určitě se zeptej ještě později, práce je zatím velmi nejistá, což je zcela přirozené, máš v hlavě docela zmatek a strach je opravdu velká brzda, zkus se dát do pořádku, dělej co je potřeba - což znamená, hledat, ptát se, psát atd. a neboj se, když se uklidníš může přijít nečekaně nabídka, která ti vyrazí dech, zatím máš čas, tak pracuj na svém strachu, vždycky se najde řešení, držím ti prsty a moc děkuji za zpětnou vazbu, synkovi popřeju štěstí až před nástupem, tak zatím jen pro všechny radostné a šťastné dny v celém novém roce :-)

9.1.2018 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist