Práce

Dobrý den, paní Sáro. Pověděla jste mi, že vedení v práci mě vnímá velmi pozitivně. Snažím se pracovat, jak nejlépe umím. Když to lze, beru si práci i domů. Bohužel soudě o hodnocení, které mi bylo oznámeno, si to nemyslím. Popravdě mě to docela zklamalo, protože vím, že se snažím. Domnívám se, že hodnocení lidí není v práci rozloženo dle spravedlnosti. Také nejsem typ člověka, který by chodil k vedení pomlouvat druhé nebo je špinit. Co mě v této oblasti tedy čeká? Popřípadě si mám hledat jiné zaměstnání? Děkuju za odpověď.

Odpověď

Ahoj. Zkus prostě jen hodnocení přijmout, bez zklamání a jiných negativních emocí, prostě to tak je a pokud svou práci odvádíš poctivě, tak je zcela zbytečná být zklamaná. Nové zaměstnání si zatím hledat nemáš. Najdi alespoň tři věci, které v práci fungují a můžeš je pochválit, tak nebudeš v energiích strachu a může se ledacos změnit. Nezapomínej, že tvé energie vnímají také ostatní, úsměv, humor a optimismus, je klíč ke štěstí.

18.5.2020 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist