Práca a vztahy

Milá Sára v poslednej dobe sa mi vážne nedarí. V robote som bohužiaľ prišla do konfliktu s vedúcou, ktorá nikdy neprizná, že ma podrazili a zacala ma úplne ignorovať a okrem toho ani moje súkromie nestojí za veľa. V lete som sa zoznámila so super chalanom-muzom, svojim správaním som ho od seba odohnala co ma doteraz mrzí. Viem že by sme nikdy neboli vo vztahu,ale mohla som mať dobrého kamaráta.Aj mam nutkanie mu napísať,ale myslím,že je to zbytočné. Nevieš mi povedať kedy sa toto blbé obdobie už skončí? Ja 27.10.1964. Ďakujem.

Odpověď

Ahoj beruško. Věř, že jsi nemohla mít dobrého kamaráda, to fakt nejde, ty bys vždy chtěla nakonec víc než přátelství. Buď ráda, že to tak dopadlo. Zkus se dívat na toto období jako na příležitost k růstu a novému. Pokud máš v hlavě nastaveno, že prožíváš blbé období, tak si tvoříš tuto životní zkušenost dál, což nechceš. Nezáleží na tom, co právě nyní prožíváš. Záleží jen na tom, čemu se rozhodneš věřit a jak na danou situaci zareaguješ. Ber vše jako ponaučení a dobrou zkušenost. Najdi na šéfce alespoň jednu věc, kterou můžeš ocenit a netvoř dál negativní postoj k této ženě. Všechno skončí v okamžiku, kdy se zaměříš na své nitro a přestaneš hledat viníky venku. Najdi si nějakou knížku, video a nalaď se na své srdce, které ti s naprostou přesností ukáže cestu ven a dál. Věřím, že se zamyslíš, vše přijmeš s láskou a pokorou, určitě to dokážeš.

3.11.2022 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist