Posun vztahu

Dobrý den. Ráda bych se zeptala na partnerství a jeho možný posun. S partnerem už jsme spolu relativně dlouho. Minulý rok jsme mluvili o seznámení s jeho dětmi, které měl u sebe jen občas na víkend, a o sestěhování. Ale přišla pandemie, neviděli jsme se, do toho se udály ještě nějaké změny v našich rodinách. Stručně řečeno – byl to náročný rok. Prošla jsem si velkou změnou, výrazně jsem si pročistila život, teď mám pocit, že stojím konečně pevně na nohou. Celou dobu stál partner v pozadí a když bylo třeba, dokázal mne podpořit. Navíc se stal malý zázrak a partnerova dcera začíná žít s ním. (Když to píšu, tak je vidět, že i negativní rn věci mohou přinést jedincům pozitivní události.) Zajímalo by mne, zda se nám povede náš vztah posunout, zda mne dcera přijme a začneme spolu všichni tři žít. Moc děkuji za odpověď. Tereza (1987)

Odpověď

Ahoj Terezko. Napsala jsi to krásně a navíc naprosto přesně, negativní věci opravdu vždy přináší pozitivní události, jsi moc šikovná, když to dokážeš napsat, mám velkou radost. Váš vztah se posune, ale nebude to hned, jako by byla potřeba ještě něco uzdravit, doléčit a ty s odvahou vše přijmout, máš to ve svých rukou a vše vypadá velmi slibně a nadějně. Odvaha, láska a trpělivost, přináší ovoce, drž se toho a neuděláš chybu :-)

26.3.2021 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist