Plaším zbytečně nebo mě jenom tahá za nos?

Ahoj, René, po krátké pauze jsme se dali s přítelem zase dohromady, dělal všechno proto, aby mě získal zpět a to se mu podařilo, snažil se, jezdil za mnou do práce, zval mě na večeře, chodili jsme na procházky, viděli se několikrát do týdne. Teď je měsíc v nové práci mimo město, jezdí domů pouze na víkendy. S novou prací jsme se přestali i méně vídat. Když přijede o víkendu domů, chce být i se svými kamarády a rodinou, a proto se už nevídáme tolik, co dřív…Je to tím, že se snaží věnovat všem lidem stejně a nahnat to, co ztrácí přes týden, když je mimo domov a nebo o mě už nemá zájem? Myslím, že když o mě znovu usiloval a získal mě zpět, tak jeho kontrolka v hlavě mu říká, že se už nemusí tolik snažit, protože mě má jistou, ale nevím, zda tomu tak je…Jen podotýkám, že přes týden jsme v neustálém kontaktu, píšeme si přes den sms, občas si i zavoláme, když je o víkendu doma nebo s kamarády a my dva spolu zrovna nejsme, tak si také píšeme zprávy…V lednu dodělám školu a jakmile dostanu práci v tom samém městě jako on, máme v plánu se sestěhovat k sobě. Přítel říká, že se na společné bydlení těší a že až spolu budeme bydlet, bude to zase jiné a budeme spolu trávit více času…Plaším tedy zbytečně? Nebo mě jenom tahá za nos? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Ahoj,
do hlavy mu nevidím, takže nevím, zda plašíš zbytečně, anebo jestli tě tahá za nos. Ale pokud to myslí vážně, tak má v hlavě malinko přeházené priority. Protože ve vztahu určitě nejsou na prvním místě kamarádi. Možná si je opravdu jistý tím, že tě má jistou a tak toho malinko zneužívá. Myslím si, že když se chlap po týdnu vrátí domů, tak na prvním místě má toho, koho má v srdci a pak až ten zbytek. Kdybyste spolu byli i přes týden, tak je jasné, že občas chce s kamarády vyrazit, ale pokud na sebe máte dva dny v týdnu, tak přece není problém abyste šli spolu. Malinko bych mu naznačil, že až tak jistý to nemá. Lepší plašit teď, než později plakat nad rozlitým mlíkem.

23.1.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist