Plané naděje?

Ahoj, chtěla bych vědět, zda si dělám jen plané naděje. Znám se už pár let s jedním dobrým kamarádem. Nedávno mezi náma proběhlo náhlé vzplanutí, ale je problém, je ženatý. Už předtím se chtěl a stále chce odstěhovat do našeho města za prací (kterou už má dojednanou) a od ženy a jednou se ¨prý¨ rozvést (to chtěl i před naším zajiskřením).Problém jsou jeho rodiče, který by ho vydědili, jestli se rozvede. Vím, že jim to už dlouho neklape, ale nemůžu se zbavit pocitu, že se vlastně někdy nerozvede. Tak by mě zajímalo, když se chce muž odstěhovat od manželky jestli se rozvede, když by ztratil tak přízeň rodičů-hlavně své matky?

Odpověď

Ahoj,
je dobře, že máš takové pocity, protože tvůj vnitřní hlas ti dobře napovídá, že se nikdy nerozvede. Možná to není ani kvůli mamince, která by ho vydědila, ale přikláním se spíše k tomu, že to doma nemá až tak tragické, jak ti povídá. Určitě mu šlo jen o to náhlé vzplanutí, a tím docílil toho, po čem už dlouhodobě jako tvůj dobrý kamarád toužil. Jen teď neví, jak ti říct, že s tebou společnou budoucnost neplánuje, a tak to svádí na maminku. Pokud je ti s ním fajn, užívejte si sexu, ale nic víc od toho nečekej. Na to je moc velký slaboch.

10.4.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist