Partnerský horoskop na týden od 21. do 27. července 2020

Berani, hlavou zeď neprorazíte, uvolněte se. Býci, užívejte lásku plnými doušky. Blíženci, energie máte na rozdávání. Co přináší nový týden pro další znamení, ti právě teď prozradí partnerské horoskopy podle tarotu.

partnersko-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vztahy, ve kterých se soutěží o pozici horší – lepší, pochopí, že o tom láska není. Uvědomění je první krůček ke štěstí, oba zjistíte, že bojování nebylo k ničemu a rozhodnete se pro společnou změnu. To, že budeš nadšená, je jisté. Nové dny přináší novou lásku také pro nezadanou, na zadané čeká pohoda, štěstí a radost. Neboj se změn a s úsměvem je přijmi.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Na obzoru se rýsuje nový vztah, pokud lásku hledáš, začni se těšit na příjemné a romantické chvíle ve dvou. Je potřeba, abys vykročila lásce naproti, byla otevřená vztahům a nebála se zklamání. Zadané páry mohou plánovat letní svatbu pod širým nebem, to, že se vše podaří podle společných plánů, je jisté.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V partnerských vztazích jde všechno na výbornou, skvělá komunikace, plány, radostné chvíle a také zasloužená dovolená. Pokud zadaná nejsi, je potřeba otevřít své srdce lásce a zamyslet se, jak o mužích komunikuješ, jestli máš v hlavě negativní postoj, stačí se usmát a přijmout fakt, že opravdu o lásku stojíš. Negativita vše zbytečně brzdí, teď máš šanci seznámit se díky skvělé komunikaci s novými přáteli i láskou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Partner ti po delší krizi nabídne smířlivé gesto, nepokaz si to a přijmi jeho nabídku k usmíření. Je zcela zbytečné pitvat se v minulosti a na základě smyšlených domněnek tvořit nové příběhy, které se nikdy nestaly. Usměj se na něj i na sebe a s láskou společně vykročte do nového života, rozhodně se ti bude líbit. Pokud ještě nejsi na usmíření připravená a topíš se raději ve výčitkách, zamysli se, jestli ti to opravdu stojí za to, trápíš nejen sebe, ale také jeho a zbytek rodiny.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Staré a nefunkční vztahy dospějí ke zdárnému konci. Krize, která trvá dlouhou dobu, je již neúnosná a oba vás jen vyčerpává. To, že se oběma uleví, je jisté. Je důležité nic neodkládat, zbytečně nelepit, co nejde. Nelpi na tom, co dávno není a udělej vše bez odkladu a rychle, pak si ušetříš další bezesné noci. Pamatuj, za pár dní bude lépe a tíha z tebe konečně spadne, svobodný nádech a výdech je k nezaplacení.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Partner, kterého máš po svém boku, je zkrátka a dobře skvělý, uvědomíš si, jak silnou lásku k němu cítíš a rozhodneš se udělat mu radost. Oslavujte společně a sdílejte život také s ostatními členy rodiny či přáteli, pro které jste velkou inspirací a vzorem. Jestli lásku zatím nemáš, netrap se a přestaň se litovat, přátelé, které máš kolem sebe, ti pomohou nalézt správný směr, tím, že se uvolníš, k tobě láska najde také cestu. Zapomeň na trápení a žij!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Ve vztazích, lásce a rodině vládne pevnou rukou muž, s naprostou přesností, láskou i přísností dokáže velet a udávat směr. Pokud máš pocit, že to někdy přehání, neboj se říct svůj názor a sděl mu své pocity, bude nadšený, protože vůbec netuší, že bys mohla chtít něco jinak. Komunikace je základ každého vztahu, a proto je důležité hovořit o svých pocitech, touhách a nebát se je vyjádřit. Překonej strach a komunikuj s láskou.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Tvé sny, touhy a přání se začínají naplňovat. Neboj se je vyslovit nahlas a pusť se s chutí do realizace. Jestli jsi sama, díky šťastné náhodě potkáš muže, který tě zaujme a ovlivní tvůj život na velmi dlouhou dobu. Zadané páry pocítí sílu lásky, vášně a radosti. Užívej své dny, budeš nadšená a štěstí se tě hned tak nepustí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nespěchej a hlavně netlač na partnera, přílišné chtění změnit jisté záležitosti by ti nepřineslo výsledek, který očekáváš. Mnohem víc získáš trpělivým přístupem, úsměvem a také láskyplnou komunikací. Muž, jakmile cítí tlak a nucení do něčeho, co zatím nechce, dokáže dát velmi nelibě najevo svou nespokojenost, která by tě zbytečně rozladila a vyvedla z míry. Což platí také pro nové vztahy, užívej lásku a netlač na pilu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestli jsi „čerstvě“ sama a stále nedokážeš rozchod či rozvod přijmout, nespěchej a dopřej si dostatek času na uzdravení. Zranění uzdravíš jen přijetím, co se stalo, je pryč, již to nezměníš, ale co změnit můžeš je postoj k sobě i ostatním. Nadechni se a vykroč vstříc novému životu, rozhodně se ti bude líbit. Jakákoliv aktivita, ať fyzická práce či sport, ti pomůže zapomenout na minulost, a navíc se budeš cítit skvěle. Pracuj, sportuj a měj se ráda, budeš nadšená.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Náhlá změna je pouze dopad krize, které jsou dlouhodobě ve vztahu. Zásah, který přijde, tě sice překvapí, zaskočí a také potrápí, ale pamatuj, nebude mít dlouhého trvání. Nemusíš se vůbec bát, protože se ti uleví. Pamatuj, když se jedny dveře zavřou, je to jen proto, že přichází do života nové a mnohem krásnější. Otevři se lásce, neboj se změn a budeš nadšená.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy, kterou nejsou založené na upřímnosti a lásce, dospějí ke konci, konečně pochopíš, že být s někým jen proto, abys nebyla sama, je zbytečná ztráta času. Pamatuj, je potřeba stát nohama pevně na zemi a budovat pevné základy, stavění vzdušných zámků nikdy nemá dlouhého trvání. Teď dostáváš šanci potkat muže, který ti ukáže, jak pravá láska doopravdy vypadá, užívej si své dny a nesnaž se nic lepit i kdyby partner jakkoliv naléhal.

foto-zdroj: shutterstock.com

21.7.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist