partnerka

Mám psychické problémy, žiji s matku a nemám přítelkyni. Najdu partnerku a zlepší se má psychika která .stále trvá. již dlouho. Touha je velká a emoce jsou z toho nešťastné. Já narozen 8.3.1976 narozen předčasně cca měsíc. Dále bych se věnoval hudbě, moderování, cestovní ruchu.

Odpověď

Ahoj. Zkus své emoce přijmout a nebojuj s nimi, časem bys mohl najít přítelkyni a s tím by nastalo také zlepšení. Nebojuj s tělem, jsi dokonalý takový jaký jsi, zaměstnávej hlavu prací, sportem a nepodléhej slabostem. Jestli chodíš na terapie tak je to skvělé, najdi si činnost a pomáhej těm, kteří jsou na tom mnohem hůř než ty. Např. chráněné dílny atd. věřím, že to časem zvládneš, tak se drž a hodně síly :-) Záliby o kterých píšeš, trénuj zatím na nečisto a bav ostatní, naučíš se komunikovat a nebát se. Každý den pomalu, krůček po krůčku postupuj vpřed, hodně se chval a buď spokojený. P.S. začni vidět život barevněji a snaž se najít na všem to lepší, tím se dostaneš do optimismu, jojo je to běh na dlouhou trať, ale nic co by nešlo zvládnout, hlavně žádné lítosti.

7.2.2020 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist