Partner na celý život

Dobrý den paní Sáro. Chtěla bych se zeptat na muže, Michala, ročník 1991. Něco jsme spolu měli a pak se najednou z ničeho nic, začal chovat divně, byl takový nabručený, asi jsem mu nebyla dost dobrá. Svým způsobem je to asi dobře, že to tak dopadlo. Měl ze mě dobrý den? Chtěla bych se zeptat, co to mělo znamenat, měla mi tato zkušenost něco přinést?A kdy se objeví opravdový muž, myslím pan pravý? Někdo, kdo mě bude doopravdy milovat, bude si mě vážit. Existuje někdo takový pro mne? Mám vůbec právo na lásku nebo budu celý život sama? Děkuji.

Odpověď

Ahoj Evinko. Možná jsi na to šla obráceně, než jste se stihla poznat "něco jste spolu měli", chlapi potřebují jednoduše dobývat a pokud dostanou to po čem touží hned na začátku, většina z nich se stáhne, samozřejmě existují také výjimky, což ale není tvůj případ. Dobrý den z tebe neměl, jen ho to prostě předstalo bavit, každá zkušenost nás učí sebelásce a sebeúctě. Ten pravý se objeví až uděláš definitivní čáru za minulostí a začneš žít nový život. Každý má právo na lásku, ale nejprve ji musíš dávat sobě, jinak opět přitáhneš do života stejně naladěné bytosti jako jsi ty sama. Kolik lásky dáváš sobě, tolik k tobě přichází, tak se zamysli jak na tom jsi a změň to, věřím, že to dokážeš.

8.10.2019 8:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist