Partner

Dobrý den, Sáro, zdvořile Vás prosím o radu. Já 11.3.1975, on 31.10.1972. Byli jsme spolu skoro rok. Nezamiloval se, city ani lásku jsem z něho necítila, přestože se snažil. Rozešla jsem se s ním, trápila jsem se. Udělala jsem, prosím Vás, dobře ? Nebo jsem měla ještě vydržet ? Velice Vám děkuji za Vaši odpověď.

Odpověď

 

 

Ahoj beruško. Samozřejmě, že jsi udělala všechno správně. Víš, lásce se poručit nedá a pokud se nezamiloval ani po roce, tak bylo zbytečné čekat a trápit se dál. To, co jste si měli předat, se stalo a teď můžeš vykročit vstříc lásce nové. Udělej tlustou čáru za minulostí, usměj se na život a otevři své srdce lásce, přijde muž, ze kterého se ti podlomí kolena, ale buď trpělivá, zbytečně nevyhlížej do budoucnosti a neříkej si, tak kdy přijde??? Prostě se raduj z maličkostí a dovol životu ať se o sebe na chvíli postará sám. Klíčová slova jsou, lehkost, trpělivost a láska k sobě i životu.

1.6.2021 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist