Partner

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na partnera. Po narození druhého dítěte se hodně změnil. Miluje ještě mě a miluje naše děti? Máme spolu zůstat? Případně, co mám udělat, aby nám to zas fungovalo? Já 20.12., on 3.12. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Ahoj. Partner tě samozřejmě má rád, stejně tak i děti. Zkus si položit otázku, jak jsi na tom ty s láskou, jak dokážeš s mužem komunikovat, hádáš se, vyčítáš atd.? Narození miminka je vždy zásadní změna, je to ten nejkrásnější dar, který mohou rodiče dostat. Neznám celý váš příběh, a proto je zcela zbytečné ptát se, jestli spolu máte či nemáte zůstat. Píšeš, že se partner změnil a jak to vypadá se změnou u tebe? Je vidět, že jste oba vyčerpaní, unavení a bez vzájemného pochopení. Zkus se podívat na stránky žena je láska je tam mnoho podobných příběhů s dobrým koncem, jinak doporučuji poradit se s odborníkem na vztahy. Dítě potřebuje oba rodiče. Bije tě partner, týrá, pije nebo snad ubližuje miminku, dětem? Napsala jsi velmi málo informací, což nevadí, stačí když si na otázky odpovíš sama, pokud je v pohodě a netýrá vás, tak by bylo dobré snažit se najít společnou cestu. Jestli tě týrá, rozhodně vyhledej okamžitou pomoc. Držím prsty a věřím, že to zvládneš. Rozhodně je zapotřebí domýšlet činy až do konce - odcházím - mám kde bydlet, mám dostatek financí na zajištění chodu domácnosti? Všechno si dobře promysli, opět připomínám, pokud jsi týráná, jednej okamžitě.

28.4.2021 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist