Odpuštění

Dobrý den či večer :-), chci se zeptat na takovou věc- JAK se odpouští? Lépe řečeno, nehněvám se už kvůli něčemu někomu,už mi na tom vcelku nezáleží, ale pamatuji si to. Je zapomenutí součástí odpuštění? Zdraví Kaaj.

Odpověď

Ahoj Kaajinko. Odpuštění je dlouhodobý proces, zapomenout samozřejmě nejde, (pokud neztratíš paměť) ale časem ti to již bude jedno a jakákoliv vzpomínka v tobě nevyvolá žádné negativní emoce. Odpuštění vždy probíhá pouze v naší mysli, což znamená, že se vědomě osvobodíme od bolesti, kterou nám "někdo" způsobil a zbavíme se tím, negativních energií, které námi probíhají. Vždy je to pouze naše záležitost, ostatní s tím nemají nic společného. Jen na nás je, jak se k dané situaci postavíme, stanovíme zdravé hranice a „nezdravou“ situaci přijmeme a pustíme. Samozřejmě neznám celý tvůj příběh, a proto odpovídám jen obecně. Až tebou nebudou probíhat žádné negativní emoce a tvůj postoj bude neutrální, tak poznáš, že jsi odpustila, vyšší level je – soucítit s každou bytostí, protože každý v danou chvíli dělá jen to, co umí a dovolí si tolik, kolik mu sami umožníme, tím se zatím nemusíš zaobírat, stačí neutrál bez negativních pocitů a emocí. Nezapomínej, každá myšlenka jde změnit, každý vzorec a falešné přesvědčení můžeš s láskou opustit a vyměnit za láskyplné myšlenky. Jde to, stačí se jen rozhodnout a každý den na sobě pracovat. Měj se krásně a nezapomeň, odpustit také sama sobě, měj se ráda, raduj se z maličkostí, život je velký dar a vždy je důvod vyjádřit vděčnost za všechno co máme.

4.1.2021 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist