Nový rok

Ahoj, poslední dobou je můj život trochu chaos. Ať už to jde od zdravotního stavu přes přítele a rodinu až po školu. Jsem narozena 9.6.1999. Mám pocit, že vše je horší a horší. Chci změnit školu a nevím, zda je to dobrý nápad. V té dosavadní nevidí do budoucna moc smysl. Ale nevím zda zvladnu dalsi větší změnu v životě. Také bych se chtěla zeptat na přítele (15.1.1999), zda budou věci mezi námi lepší v budoucnu a zda nás vztah vydrží.

Odpověď

Ahoj. Proč bys neměla vydržet další změnu, jsi mladá, navíc změny nás udržují v bdělosti a jsou skvělé pro náš duchovní růst a vývoj, vidíš život zbytečně černě, ale nic si z toho nedělej, před koncem roku dostáváme vždycky větší nálož od života. Změna školy je nejasná, což znamená, že je potřeba abys sama připustila fakt, že změnu prostě uděláš, pokud cítíš emoce nebo velký strach tak to nechej uležet, nemá smysl dělat něco na sílu, prostě zatím u tebe změna školy není dobrý nápad. Co se týká vztahu je tam vidět změna, pokud se milujete bude k lepšímu tak se začni těšit a snaž se pracovat na svém vnitřním klidu, uvědom si, v jakém Ráji tady všichni žijeme, tak si život vychutnávej :-) P.S. jasně, že se ti zdá všechno horší a horší, protože se neustále držíš v energiích strachu, změň to a uvidíš, jak rychle se vše dořeší. Aby budoucnost byla lepší je potřeba máknout teď, samo se v životě fakt nic nezmění, proto tady jsme tak s chutí do života, vím, že to dokážeš :-)

19.12.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist