Speciální
horoskop

Novoluní v Býku

Otevři se nečekaným řešením

Býk je zemské znamení, a tak se zaměř na svůj způsob vydělávání peněz a zvyšování své sebehodnoty. Celý svět se mění, a to se především týká ekonomických záležitostí, a tak na nic nečekej a pusť se do budování nových cest, jak do svého života přitáhnout ještě větší hojnost. Každá změna přináší nové příležitosti, které jsou pro mnoho lidí neviditelné. Když se však nebudeš bát a budeš důvěřovat svým nápadům, můžeš z toho ve své budoucnosti hodně vytěžit. Nejdřív si však uvědom, jaké životní hodnoty zastáváš a které budeš chtít zastávat i v daleké budoucnosti.

Přesné novoluní nastane ve čtvrtek ráno kolem 4 hodin a 25 minut. To může ovlivnit tvé sny, a tak si všechny vzpomínky na tuto noc zapiš. Informace, které mohou ve snech přijít, se mohou týkat tvé budoucí profese nebo rad, čemu se vyvarovat a čemu naopak jít vstříc. Zapiš si naprosto vše, přestože ti symboly z těchto snů zatím nebudou jasné. Pak je rozeber s kamarádkou nebo kamarádem a dej jejich i své představivosti průchod. Čím více lidem o svých snech řekneš, tím lépe. Každý člověk ti totiž dá naprosto jinou zpětnou vazbu, ale zároveň správnou. Sny nejsou matematika a mohou mít klidně dvacet správných odpovědí.

Uvědom si, v čem jsi výjimečná

Díky silnému vlivu Uranu poblíž Slunce i Luny činí toto novoluní výjimečným a u mnoho lidí může vyvolat velké životní změny. Jdi vstříc svým nejodvážnějším snům, ale zároveň nebuď příliš impulsivní a vše důkladně promysli. Učiň nějaké gesto, ve kterém symbolicky podpoříš svou osobitou životní cestu. Přihlas se na nový kurz nebo se začni učit nový jazyk, který budeš moc v pozdějších letech využít ve svém zaměstnání. Zamysli se i nad tím, jak využít i nových technologií při prezentaci sebe a tvé budoucí práce. Uvědom si své silné stránky a nenechávej si je jen sama pro sebe. Dej světu vědět, kdo jsi.

Nauč se používat zákon přitažlivosti

Znamení Býka umí snad nejlíp ze všech znamení zvěrokruhu přivábit do svého života hojnost a manifestovat svá přání ve hmotě. Napiš životu dopis nebo vytvoř koláž, na které budou symboly hojnosti, které uznáváš. Požádej o vše, po čem ve svém nejhlubším nitru toužíš. Nemusí to být jen peníze nebo dobrá práce. Požádej o ty nejlepší možné přátele, partnery nebo neustálou pohodu ve své duši. Každý má jiní představy a hodnoty, a tak se nenech rozrušovat tím, co společnost uznává nebo ne. Respektuj zcela své pocity a jdi jim vstříc. Nauč se pravidelně si představovat, jak už vše, po čem toužíš, máš. Dělej to tak intenzivně, že začneš prožívat takový pocit vděčnosti, že ho pocítíš po celém svém těle.

Uvolni místo zázrakům

Když člověk moc touží po tom, co zatím nemá, může se tato úporná snaha stát takovým „špuntem“, který paradoxně brání naplnění těchto přání. Nauč se představovat, po čem toužíš, ale zároveň na tom příliš nelpi. Uvědom si, že to nejzázračnější, co už máš, jsi ty sama. Užívej si svého bytí naplno a nech vesmír, ať jedná svým způsobem. Díky tomu, že si své představy ideální budoucnosti budeš užívat a zároveň na nich nebudeš příliš záviset, dáváš vesmíru plnou důvěru v jeho manifestující sílu. To zrychlí proces a brzy se budeš divit tomu, jak se věci uskutečňují. Nikdy však nezapomeň na to, kdo tyto představy a přání vytváří.

Foto: Shutterstock.com

23.4.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist