Speciální
horoskop

Novoluní v Beranu

Otevři se novému

Měj odvahu být sama sebou. Odpusť si, že jsi ve svém životě dávala sílu jiným autoritám a měj odvahu vykročit za svými sny. Jsme v dobách velkých společenských změn a ty máš možnost této situace dokonale využít ve svůj prospěch. Strach ze smrti může být tím nejlepším učitelem, jak žít plnohodnotný, opravdový život. Spousta lidí potřebuje právě tento „bič“, který mnoho lidí může paralyzovat, ale spoustu jiných nasměrovat na ten nejlepší možný směr. Pamatuj, že máš vždy na výběr a jen ty vybíráš ve svém nitru myšlenky lásky nebo strachu.

Přesné novoluní nastane toto úterý v 10:28. Pokud se ti zdály v posledních dvou dnech sny, určitě si je zapiš, protože mohou obsahovat důležité informace o tvé budoucí seberealizaci. Přestože se zdá, že teď téměř člověk nic nemůže, má něco mnohem cennějšího, a to je prostor se zamyslet nad svým vlastním životem. Najdi své pravé určení, a pokud si nejsi jistá, nech si poradit od svých přátel. Někteří z nich tě uvidí v pravém světle a další ne. Zkus odpustit ve svém životě v následujících dvou týdnech všem, kdo ti bránili se věnovat věcem, které jsi milovala. Vždy se můžeš vrátit do svých dětských let vzpomínkou a tyto koníčky obnovit.

Odvaha začít

Nejdříve zjisti, co je tvým opravdovým snem. Mnoho lidí začne svůj život budovat od začátku, protože změny, kterými procházíme, se týkají nás všech a mohou změnit velkou měrou pohled na život jako takový. Rozhodni se být odvážná, což neznamená, že musíš být nezranitelná. Zranitelnost a odvaha jdou ruku v ruce. Neber si příliš osobně kolektivní názory ani názory svých nejbližších. Jediný hlas, který opravdu stojí za to poslouchat, je „starý dobrý pocit“ ve tvém srdci. Pamatuj, že máš právo dělat vše, co tě doopravdy naplňuje. Pokud to nikomu neubližuje, ničím se neomezuj.

Vyhlas válku svému osobnímu parazitovi

Parazit je forma vědomí, která se živí strachem a pochybnostmi. Je to neustále kritizující hlas, který tě odvádí od všeho, co máš ráda, a to z velmi rozumných důvodů. Neříkám, že bys měla jednat bezhlavě, ale nauč se rozlišovat, co je hlasem lásky, a co hlas strachu. Pobývej často s přáteli, kteří tě podporují a dokáží v tobě rozeznat tvůj potenciál, o kterém tušíš, že máš. Všichni stojíme na prahu nového věku, který se teprve bude utvářet. Neztrácej příliš času sledováním zpráv. Vše důležité ti řeknou lidé kolem tebe. Ty se věnuj své vášni a nauč se ignorovat hlas, který tě bude odvádět od toho, co je pro tebe přirozené.

Respektuj názory druhých a hledej spřízněné duše

Situace, před kterou všichni stojíme, může hodně lidí spojit dohromady a na druhou stranu některé oddělit. Zaměř se těchto čtrnáct dní na okruh svých nejbližších přátel a zavolej někomu, ke komu cítíš již dlouho sympatie. Měj odvahu své přátele inspirovat svými názory i činnostmi, které tě budou psychicky pozvedávat. Měj úctu k rozmanitosti názorů, které různí lidé zastávají. Něco jiného si bude myslet člověk, který pracuje jako terapeut a něco jiného bude tvrdit obchodník. Tiše naslouchej a pozoruj ostatní, jak se snaží vysvětlit to, co je teprve v procesu. Snaž se vůbec žádné názory nevytvářet a svou energii nasměřuj do přítomného okamžiku. Často se sama sebe ptej: Co by mi v tuto chvíli udělalo největší radost? A pak to ihned udělej.

Foto: Shutterstock.com

24.3.2020 2:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist