Novoluní v Beranu: Jdi za svým životním snem

Slunce i Luna se potkávají v ohnivém znamení Berana, které ti může dodat odvahu uskutečnit tvé nejodvážnější sny. Měj odvahu skočit do neznáma a vytvořit si život, který chceš žít. Každý začátek je velmi zranitelným obdobím, kdy buď zahoříš vášní pro to nové, co teprve přijde, nebo se podvolíš strachu, který ti sebere příležitost udělat velký životní kvantový skok. Udělej smělý krok vpřed a překonej všechny strachy, které se před tebou objeví. Jakmile se jim postavíš čelem, většinou se rychle rozplynou. Dej průchod své tvořivosti a vstup do nového s radostí a entusiasmem.

novoluni-1-1100x618.png Zdroj: shuttertock.com

Novoluní v Beranu nastane v pátek 1. dubna kolem půl deváté ráno. Podle mayského kalendáře bude tento den pod vládou radostného a tvořivého znamení Králíka, a tak se neboj dát průchod své tvořivosti. Věnuj se všemu, co ti přináší potěšení a všechny pochybnosti zažeň tím, že se jednoduše budeš zabývat tím, co tě baví. Uvědom si své vlastní potřeby a nemysli na to, co kdo řekne. Miluj sebe sama tak, jak miluješ druhé a buď si sama sobě největší přítelkyní. Kup si na sebe něco krásného nebo investuj do svého seberozvoje. Dovol si něco, co sis zatím nikdy nedovolila a plň si své nejtajnější dětské sny.

Obklop se lidmi, co tě milují a podporují

Neztrácej čas s lidmi, kteří ti nerozumí. Obklop se těmi, kteří v tobě vidí dary a talenty, které v sobě nosíš. Oslavuj život, jak nejlépe umíš a využij aprílového dne k tomu, aby ses se svými nejbližšími pořádně nasmála. Odlož na chvilku všechnu vážnost a dovol si být bezstarostným dítětem, které ví, jak uspokojit své vlastní potřeby. Buď s přáteli, kteří jsou vtipní a dokážou se bavit i navzdory náročným dobám, kterými jako lidstvo procházíme. Zkoumej různé druhy humoru a sama se zamysli nad tím, který máš nejraději. Smích léčí, a tak si dovol pořádně procvičit svou bránici.

Vyzkoušej také:

Přijmi své zranění a otevři se léčivým silám

Vzpomeň si na všechny životní okamžiky, kdy jsi neměla odvahu jít za svými sny. Pouč se ze své minulosti a nic podobného neopakuj. Dnes můžeš učinit rozhodnutí i symbolický krok k tomu, aby sis vrátila svou sílu zpět. Pobývej s lidmi, kteří tě umí podpořit jak slovem, tak svými činy a neboj se vstoupit na neznámá místa, ve kterých cítíš dobrodružství a příslib splněných snů. Odpusť všem autoritám z minulosti a uvědom si, co všechno jsi již ve svém životě dokázala. Už jen to, že žiješ, je obrovský úspěch a uvědom si svou moc vytvořit svou ideální a šťastnou budoucnost, která před tebou spočívá. Jen ty máš klíč ke svému štěstí.

Měj odvahu skočit do neznáma

Nabízí se ti výjimečná příležitost udělat odvážný krok ve tvém životním příběhu. Jdi za svými nejsmělejšími vizemi a využij probouzející se síly jara k tomu, abys udělala rozhodný krok vpřed. Definuj si ty nejodvážnější projekty a vrhni se do jejich uskutečňování. Říká se, že k tomu, aby byl člověk úspěšný, potřebuje dva typy odvah. Jedna je odvaha začít a druhá je odvaha vytrvat. Dnes máš velkou příležitost dobře začít. Pokud se ti to podaří, získáš neocenitelnou výhodu a polovina práce bude hotova. Buď ve svých prvních krůčcích rozhodná a důvěřuj životu. Dnešní den je plný magie i humoru, a tak této vynikající konstelace využij, jak se patří.

1.4.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist