Nevlastní dcera

Ahoj Sáro,jsem s přítelem nějaký ten pátek.Vadi mi jedna vec,stýká se občas s nevlastní dcerou má (10) let…s její matkou neboli s ex se nevydaji…ale vadí mi že se stále snaží být tátou pro jeho nevlastní dceru…Nechci aby se s ní stýkal, veškeré vazby s ex jsou ukončené,a me vadí že stále vida její dceru.Ex poznal když malé byli 2 roky..žili spolu 6let.Mevto vadí a nevím co dělat..co vidí karty…bude k vůli tomu náš vztah ukončen?

Odpověď

Ahoj. Ano, vztah, pokud budeš v takovém modelu pokračovat opravdu může být ukončený. Nezapomínej to, co ti vadí do svého života budeš přitahovat i nadále, takže pokud se s tebou muž rozejde, přijde jiná zkouška a ty se opět budeš učit danou situaci přijmout. Nemůžeš přeci chtít, aby muž přestal něco dělat jen proto, že to nechceš, jak by se líbilo tobě, kdyby ti někdo něco zakazoval? Dítě tady bylo před tebou, nemáš žádné právo chtít, aby s dcerou ukončil vztah, to je velmi velmi sobecké a jednou by se vše obrátilo proti tobě. Pracuj na své sebelásce tam máš velkou rezervu. Když ti tato situace přestane vadit, tak se vše může narovnat nebo změnit. Pokud muže miluješ a začneš žít jinak, zvládneš to :-)

23.9.2019 8:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist