Nevím, na čem jsem…

Ahoj,rnAsi přes dva měsíce si více dopisuji s kamarádem ze školy, se kterým se známe víc jak dva roky. Měla jsem teď zkouškové období a byl mi neskutečnou oporou, bavil mě, když jsem to potřebovala a odreagovával mě od učení tím, že jsem za ním jezdívala na noční směny do práce. Píšeme si stále každý den, byla snad jen 3 denní pauza a pak jsem mu psala já – sám od sebe se neozve. Na jednu stranu z něj cítím, že o mě má i zájem, rozumíme si a několikrát mi říkal, že má hrozně rád mou rozjařenou povahu – on sám je dost klidný a introvertní. Nedávno jsem se na jeden den odmlčela a čekala jsem, jestli se ozve sám. Ozval se druhý den se zprávou, že jak se mám, že se ani neozvu. To mi, nepopírám, udělalo radost. Od té doby si opět píšeme každý den… nicméně asi před 3mi dny jsem jela k němu domů, byli jsme se projít a pak jsme ještě 3 hodiny seděli u něj v kuchyni a povídali si.. 3x jsem řekla, že je čas, abych už jela, on mi pokaždé řekl, ať ještě nejezdím. Pak jsem si chvíli hrála se psem a on za mnou z ničeho nic přišel a lehl mi do klína… byla jsem z toho v šoku, protože dříve se mě, krom obětí, ani nedotkl. Chvíli jsme se pak líbali, ale dál to nedošlo. Další den se skoro odmlčel, pomalu mi neodepisoval a já nerozumněla proč. Den na to jsem mu opět psala já, jinak by se sám (nejspíš) neozval. Dnes jsem jela za ním do práce – opět jsem se nabídla sama, že přijedu a byl najednou hrozně chladný a nepřístupný. Na rozloučenou mi dal pusu, ale jinak byl poměrně zamlklý. Můj problém je, že nevím, jak mám postupovat a v podstatě nevím, co od něj čekat, na čem jsem a jak vlastně přemýšlí. Mám pocit, že jeden den si píšu s jedním člověkem a druhý den zase s jiným. Je blíženec a já býk. Oproti němu nejspíš dávám více city najevo… a tak nevím, jak mám postupovat. Moc děkuji za radu!

Odpověď

Ahoj,
podle písmenek si myslím, že jste ještě oba dva poměrně mladí a někdy se stává, že takoví mladí janci jako je tvůj přítel neví, co od života chtít. Bojí se závazků a slibů, kterými by mohl ublížit. Ještě není připraven na vztah, protože vy ženy jste v tomto věku vždy o krok dál a většina z vás ví, co od vztahu očekávat. Hlavně mu nelez do zadku, protože bojovat musí on. I když jsi býk a máš to v povaze, tak počkej. Buď to pochopí anebo tvé city ocení někdo jiný.

12.6.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist