Nevím, jestli mu mám věřit…

Ahoj René, Jsem s přítelem už rok a 2 měsíce. Tak před 5 měsícemi chodil skoro každý víkend na párty s kamarádama, ale jednoho dne jsem našla konverzaci s nějákými holkama, co dělají tu noc, kdyby byl na párty. Od tý doby se moje důvěra rozbila k němu a nechci ho už pouštět, předevčírem byl zase, měla jsem hrozný strach co tam děla. Právě tím, že tam byl jeden jeho kamarád, který mu právě navedl, aby si stáhl ten Tinder a psal si s těmi holkama. Včera mi i řekl, že mu řekl, aby tancoval s nějákou holkou, ale když jsem se ho ptala co udělal, řekl, že odmítl, nevím jestli mu mám věrit, popravdě nevím ani jestli mu věřím na 100%, ale vím, že ho miluju. Strašně se tím trápím, někdy se fakt hodně hádáme, minule se semnou chtěl i rozejít, že jsem mu pořád připomínala ohledně toho Tindru, ale prostě to se nedá zapomenout..

Odpověď

Ahoj,
tak na to, že jste spolu 14 měsíců, tak si myslím, že tvůj přítel asi nepochopil, co to je vztah. Protože ve vztahu se dělá všechno společně. Pokud si nebudete věřit na 100 %, tak nemá žádný smysl ve vztahu pokračovat, protože na 100 % je jenom to, že to dobře nedopadne. Po 14ti měsících vztahu byste měli být v líbánkách a ne se hádat. Obávám se toho, že si nejste souzeni.

6.1.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist