Někdy mám pocit, že mě má rád…

Zdravím, chtěla bych se zeptat. Mám přítele a chodíme spolu měsíc. Je strašně moc fajn a nechci o něj přijít. Problém je v tom, že dřív jsem měla vztahy a muži mi dávali hnedka najevo že mě mají rádi, stále mě chválili a tak. U mého přítele to tak není. Neslyšela jsem od něho nikdy že mi to sluší nebo ani žádnou pochvalu. Co vím tak moc vztahů před tím neměl a jde mu to pomaleji. To mi nevadí, ale já ho stále chválím a říkám že je supera je vidět že se mu to líbí. Ale on mi to nikdy neřekne. Nevadilo by mi kdyby to neříkal, ale kdybych věděla že to tak je. Nemusí mi hnedka říkat že mě miluje a že mi snese modré z nebe. Ale to že by mi třeba řekl že jsem šikovná nebo že je se mnou šťastný tak by mi to nevadilo. Vůbec se v něm nevyznám. Předešlí kluci co jsem s nimi chodila tak se pořád chtěli objímat a líbat. On až tak moc ne a to mi trochu vadí. Přijde mi že se k holkám až tak chovat neumí, ke kamarádkám jo, ale to je asi všechno. Má 2 sestry tak tím to možná bude. Ale chodit s nějakou tak to ne. Stručně řečeno vůbec nevím co ke mně přesně cítí. Vím že by jsme to měli probrat spolu a vyřešit to, ale bojím se že bych ho nějak vyplašila a nevím jak mu to mám říct. Musím na něj pomalu a opatrně. Někdy mám pocit že mě má rád a je takhle šťastný a jindy zase že mě má jen skrz to že s někým jako tak chodí a je mu to jedno. Nevím, v tohle se nevyznám.

Odpověď

Ahoj,
opravdu to spolu budete muset probrat a vyřešit. Vůbec se neboj toho, že bys ho nějak vyplašila, klidně bych mu dal přečíst i to, cos mi napsala. Pokud tě má rád, tak určitě pochopí, že se musí malinko ve svém chování změnit a dát ti najevo, co k tobě cítí. Jako každá žena potřebuješ alespoň trochu něhy, citu a lásky a chlap, který ti to nedokáže dát, si tě nezaslouží. A to může být sebelepší. Ta slova lásky do vztahu patří a bez toho to není vztah, ale jen soužití. A pokud mu to dáš přečíst, tak klidně i s mou odpovědí a tohle je pro něj: "Přestaň blbnout, uvědom si, jakou máš super holku a nedělej, že máš srdce z kamene a dej jí vše, co do vztahu patří. Jinak si tě podám:-)". A tobě rada - pokud to tak neudělá a nepochopí o co jde, tak pak už zbývá jen nechat ho osudu a ať se trápí sám.

3.2.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist