Nejeví zájem a jen byl slušný?

Ahoj, chtěla bych tě poprosit o vysvětlení určitého chování. Jsem holka, která je podle většiny „bojovnice, optimista, velmi hodná“ Děsí to snad chlapy? Převzala jsem iniciativu a napsala první. Trochu se od vidění známe, tak jsem si řekla, proč ne. Vím, že po mě nemusí jít hned každý chlap, ale on projevoval zájem. Přes víkend komunikace skvělá (vtípky, dotazy, informace), ale teď je na řadě on (zůstala v konverzaci otevřená otázka) a nic se neděje. Několikrát mi řekl jak jsem milá. Znamená to, co si myslím? Nejeví zájem a jen byl slušný? Občas je těžký pochopit co a jak myslíte. (podobná situace dřív vyústila ve vztah, proto jsem zmatená) Možná jsem jen nervózní z toho, že odmítnutí jsem moc nezažila, ale nejde mi rovnou o vztah. Chtěla jsem jen přátelsky pokecat. Prosím o otevření očí. Děkuji moc za všechny, co si neví rady.

Odpověď

Ahoj,
to, že ti řekl, že jsi milá ještě neznamená, že jsi jeho typ a že by mohla eventuelně přeskočit i jiskra. Možná má i partnerku, o které zatím nevíš, a proto se tak zachoval. To, že byl slušný, ještě neznamená, že je zamilovaný. Možná by sis mohla sundat růžové brýle a smířit se s tím, že občas nějaké to odmítnutí zažiješ. Docela je úsměvné, že jsi bojovnice a zároveň velmi hodná. To asi chlapy opravdu děsí.

24.4.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist