Nedôvera

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať na môj vzťah, viem, že môj partner je typ človeka, ktorému sa nedá veľmi veriť. V minulosti som mu prišla na viacero klamstiev a tajnosti (zoznamky, flirtovanie s kamarátkami), klame mi aj v bežných každodenných záležitostiach a nikdy sa k žiadnemu svojmu klamstvu neprizná aj keď mám dôkazy tak povediac čierne na bielom a vo mne narastá nedôvera k nemu čoraz viac a už je to medzi nami neznesiteľné. Nevidí svoje chyby a zo všetkého obviňuje mňa. Chcela som len vedieť na koľko je ku mne nečestný a či má predomnou tajnosti aj v nejakých závažnejších veciach a teda či by som mala ďalej s ním zostávať alebo radšej odísť. Viem, že sa nikdy nezmení, len neviem ako veľmi a ako vážne je ku mne neúprimný. Máme spolu dieťa, takže som sa snažila náš vzťah udržať a odpúšťať čo sa dalo, pokiaľ viem nikdy ma nepodviedol, aspoň som na to neprišla zatiaľ a práve o to mi ide, chcem vedieť ako veľmi mu môžem veriť/neveriť.rnĎakujem.

Odpověď

Ahoj. Asi tě zklamu, ale na tvůj dotaz ti odpovědět nemohu, a to z jednoho důvodu, bez svolení partnera nemůžeme hodnotit jeho chování, musel by sám vyjádřit a pak bychom mohli hledat společně řešení, ale tak jak si to představuješ ty, pracovat nemohu. Na internetu je mnoho různých služeb, kde ti odpověď dají, ale já to nedělám z jednoho důvodu. Vždy dostaneme do života přesně takového partnera, jakého si zasloužíme. Zkus ten prst obrátit na sebe a zamysli se, co bys v sobě sama mohla změnit. Pokud žiješ s mužem, který tě podle tebe podvádí, tak tě učí sebeúctě a sebelásce. Stačí si s ním sednout a promluvit, pokud neslyší a ty jsi nespokojená, tak můžeš odejít nebo se rozhodnout zůstat a začít měnit svůj život. Zkus se podívat na internet, kde najdeš mnoho návodu, jak změnit život, knížka od L.Hay Miluj svůj život je také velmi inspirativní, ale je potřeba něco v sobě změnit, už jen proto, že máte dítě. Většina našich přesvědčení a bloků pramení z dětství a dají se velmi dobře změnit, stačí jen chtít. Držím ti prsty a věřím, že naleznete společnou řeč i cestu.

17.1.2020 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist