Nedostatek lásky

Jsem podruhé vdaná a mám stejný problém. Po asi 10 letech jsem začala být nešťastná ve vztahu. Chybí mi pochvala, pohlazení, políbení, objeti, společně trávené chvíle atd. Na začátku vztahu asi 3 roky toto vše bylo a já byla šťastná, zamilovaná. Nyní žijeme spíše vedle sebe než spolu. Nyní jsem nešťastná, nemilovaná v depresi. Jak žít dál? Jsem nenormální, že mám takovou potřebu lásky? Nestačí mi kamarádky a s nimi chodit do kina, divadla aj. Toužím prožívat vztah úplně ve vzájemném souznění. Nedostatkem lásky jsem trpěla i v dětství. Jsem jedináček a spíš jsem byla pořád sama. Nevím si rady jak být zase šťastná a spokojená s životem. Už se v tom plácám 3 roky. Snažila jsem se vést s manželem rozhovory, ale on vůbec nechápe. 3 roky jsem chodila do ženských kruhu, tance žen, kraniosakr. Terapie, manželská poradna, psycholog. 3 roky jsem si myslela, že vína je ve mně a hledala řešení. Nyní jsem vše vzdala, protože jsem na žádné řešení nepřišla. Cítím se sama a opuštěná. CO S TÍM?

Odpověď

Ahoj,

začni se hezky oblékat, starej se o sebe, choď víc ven, najdi si nové přátelé a možná konečně ten tvůj chlap pochopí, co v tobě má, když v něm trošku probudíš žárlivost. Pokud ani to nezabere, budeš si muset vybrat, buď život, ve kterém nejsi spokojená, nebo si najít někoho, s kým budeš šťastná.

30.4.2020 11:47

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist