Nechci rozbíjet manželství…

Ahoj René, zajímal by mě Tvůj názor na věc. Tři měsíce si dopisuji s jedním mužem (ženatý, 35), já studentka (nezadaná, 25). Původně přátelská konverzace se přesunula ve dvojsmyslnou a později ve volání o čemkooliv. Z počátku jsme si psali v kuse např. 2 hodiny denně, postupně i 10 🙂 Po přechodu na volání jsou to 2-3 hodiny denně. Volá on, většinou v práci (je řidičem kamionu), ale v případě že je sám doma, i tam. Probíráme vše, povětšinou jeho problémy doma, v práci, mé problémy (naše rodiny se znají) ale i co kdo z nás dělá a jak se má, až po lechtivá témata. Označuje mě za nejlepšího přítele a říká, že je velmi rád, že mě má, že nikdy s nikým nesdílel své myšlenky, problémy atd. tolik jako se mnou. Jeden týden jezdí v ČR, druhý do Německa. Každý den je ale doma. Dříve jezdíval delší trasy, takže byl méně doma. Z toho, co mi řekl, si již nějakou dobu s manželkou nerozumí. Jejich desetileté manželství je bezdětné (každý mají dvě děti z předchozích manželství). Často se hádají. Ale kde je podle mě hlavní kámen úrazu je jejich komunikace, kdy on je spíše ukecaný a sdílný, ale jeho manželka naopak nerada jen tak tlachá (společně sportujeme a tak vím i od ní, že nějaké problémy mezi sebou mají, avšak on je podává jako více závažné než ona). Jela jsem s ním 2x po ČR, celou cestu jsme nezávazně prokecali. Včera mě vzal s sebou i na cestu do Německa, kde je to s přespáním v kamionu. Nevěděla jsem, co mám čekat. Opět jsme celou cestu kecali. Na místě, když se šlo spát mi v polospánku řekl, že ho na mě přitahuje jakési mé fluidum :D, že neví co může a nemůže ode mě čekat, že ho zajímám a takové ty řečičky o tom, že mi může říci vše apod. a zároveň (nedokáži říct, zda v důsledku usínání, ale řekla bych že ano vzhledem k tomu že se ráno děsil, co si z nočního hovoru pamatuji) na sebe prozradil, že by strašně rád věděl kam ho nechám zajít a že by mě strašně rád dostal do postele, ale zároveň že se bojí jak budu reagovat v případě že by na mě něco zkusil. K ničemu mezi námi nedošlo, ale možná jen proto, že já spala z důvodu pohodlí v sedě a ne na horní palandě, kam mě lákal on. Snažím se mít rozum a chápu, že z jeho strany jde nejspíš jen a jen o jedno, ale jen na mne milý a po delší vztahové pauze mi tento „vztah“ dělá dobře, ačkoliv se obávám toho, jak se to bude dál vyvíjet. Chtěla bych znát tvůj pohled na věc. Nevyznám se v něm. Na jednu stranu vidím, že mu jde o sex, ale na druhou stranu mi přijde tak nějak zaujatý naším „vztahem“, konverzací a asi tím co cítí nebo jak se cítí. Mohl bys mi prosím napsat, co si o tom myslíš. Předem děkuji za Tvůj názor PS: Nesnažím se ho manželce nijak odloudit, nechci rozbíjet manželství třebaže by bylo nefunkční. Nikdy jsem se nesnažila být iniciátorem kontaktu.

Odpověď

Ahoj,
podle písmenek usuzuji, že jsi rozumná a hlavně sis sama dokázala správně odpovědět. Přesně tak, jako bych ti odpověděl já. Pokud se chlap snaží dostat ženu do postele, tak je před tím schopen jí vykecat díru do hlavy a to je i tvůj případ. Jedna věc je ale jistá. Pokud se mu povede tě ukecat a dostane tě do postele, tak přesně v tom okamžiku se otočí o 180 stupňů. Přestaneš ho tolik zajímat a určitě i ztratí řeč. A ta zaujatost vašeho vztahu bude ta tam. Jsi mladá a on má za sebou už dva nepovedené vztahy, a tak si myslím, že to není to, co hledáš. Na sex si najdi kluka, se kterým ti bude fajn a budete oba dva bez závazků... a nebudeš si muset vyčítat, že tvůj kamioňák po sexu poletí domů za ženou, protože už by ho nic nedrželo... a to co si stanovil za cíl, dosáhl.

1.11.2019 6:00
Více o tématu: dětimanželství

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist