Návrat

Milá Saro…rnPravidelně čtu Vaše rady a odpovědi. Už dlouhou dobu se odhodlávám, že napíšu, ale pokaždé dostanu strach z odpovědi. Ale už jsem ve fázi, kdy nevím kudy a kam. Ex 17041991 a ja 06081988. Rozešli jsme se na začátku března. Z mé iniciativy. Ještě dva měsíce tak nějak bojoval, ale pak svedl vinu pouze na mě a definitivně odešel. Časem jsem se cítila lépe a lépe, prakticky jsem si na něj nevzpomněla. Ale cca před několika týdny se začalo dít něco divného. Prakticky každou noc se mi o něm zda. Jsou to krásné sny. Nebo den co den se vždy objeví něco, co mi ho připomene. Začnu zniceho nic plakat a nemám k tomu důvod, v rádiu hrajou písničku, která měla pro nás vztah význam a předtím jsem ji nikdy neslyšela jen tak hrát. Cítím tlak na hrudi, mám husinu, nalezam bílá pérka, mám ho stále v hlavě. Mela jsem už tolik schůzek a žádná nevyšla. Začala jsem cítit, že svého bývalého stále miluji a nechci se pohnout dal. Jenže já jsem zamilovaná tak, jakoby byl stále vedle mě a dokonce mám pocit, že cítím, když se mu nedaří. Tohle se mi děje den co den a už mi dochází energie. Jsem unavená víc a víc, jako by ze mě něco vysavalo život. Ale mám strach se od myšlenky na něj odpoutat úplně… Minulý rok mi jedna kartářka řekla, že máme karmicky vztah. Procházeli jsme krizí a s její pomocí jsme karmu vyčistili a opravdu se k sobě vrátili. Ale ted mám pocit, jak kdyby na me byl stále napojeny a kdykoli se rozhodnu udělat krok vpřed, stáhne mě zpět… Co to všechno znamená? Mysli na mě a nebo mi jen už hrabe? Je nějaká šance, že se ozve a pokud ne, jak se toho všeho zbavit? Děkuji moc za jakoukoli radu.

Odpověď

Ahoj, moje milá. Tak začneme od konce, pokud to nevadí – píšeš – karmu mi kartářka vyčistila, ale to je velký omyl, karma nelze vyčistit nikým cizím. Proto přišla krize a cítíš se tak mizerně. Karma je přijetí toho, co se stalo bez negativních emocí, a pokud někdo řekne, že za nás cokoliv vyčistí nebo odejme, je to jen iluze hmotného světa. Víš, většinou až o něco přijdeme, tak poznáme, jak moc nám to chybí, což je také tvůj případ. Tvé sny jsou projekcí tvé touhy a chtění získat ho zpět. Zkus na chvíli na všechno zapomenout a přijmout fakt, že jste se rozešli. Začni pracovat na sobě, totiž jen tvá změna může ledacos narovnat a dořešit, ale bez toho to opravdu nepůjde. Pokud nevíš jak na to, mrkni na nějakou knihu od L. Hay má skvělé a jednoduché rady, jak změnit svůj život.
Toho všeho se zbavíš jednoduše, přijmi všechno, co se stalo bez negativních emocí, bez odsuzování, vyčítání, posuzování ať již sebe nebo bývalého přítele, co se stalo je pryč, snaž se na všem vidět to lepší. Např. získala jsem dobrou zkušenost a teď již vím, co v dalším vztahu dělat nebudu, a tak postupuj krůček po krůčku až do úplného uklidnění nitra i mysli. Držím prsty a věřím, že to dokážeš. P.S. momentálně na tebe nemyslí... a pamatuj, nikdo tě nikam nemůže stahovat, to si děláš sama, změň život a začni hned, uleví se ti :-)

3.9.2020 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist