Naděje na lásku

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké se mnou má úmysly můj kamarád/přítel a zda má o mě ještě vůbec zájem. Vím, že má přítelkyni, ale už půl roku mi říká, že s ní promluví, prý se hádali atd. Na začátku když mě začal balit mě (ano, on mě a já netušila nic o jeho přítelkyni) stále rnmě chválill, psal, ale teď už se vůbec neozve, ale když se potkáme, povídá se mnou hezky a prý by se chtěl vidět, ale je pořád v práci, tak teď že nemůže. Už je ti ale t týdnů, či jsme spolu nebyli. Mám o něj velký zájem, nedávno jsem byla s jeho kamarády a s ním na zmrzlině, tak sirikam, že kdyby mě neměl rád, nevzal by mě tam, když i oni vědí, že holku má a stejně se vídá se mnou. Je mi líto i tě jeho holky, ale co o ní vím od jeho kamarádů, není zrovna ideální a hodná. Mám ho moc ráda a nechci o něj přijít. Je teď opravdu špatná doba, že spolu ani nikam nemůžeme. Je mi po něm smutno a chtěla bych s jim být. Ale vidime se teď jen když se za ním stavím já do práce, sám od sebe nenapíše. Mám mu to opět napsat že se chci fakt už zase sejít a jak ho mám fakt moc ráda nebo se přestat snažit, protože o mě ztratil už zájem? Ráda bych věděla, co ke mně cítí. Nemám problém si na něj ještě opět počkat, ale kdybych věděla, že o to aspoň stojí. O mě…a že mám u něj naději. Je cizinec, což okolí přijímá všelijak, ale i tak obětovala bych pro něj vše. Jsem lev 1996 a on rak 1988. Předem děkuji za pomoc L.

Odpověď

Ahoj beruško. Tak v první řadě zapomeň na myšlenku, že se pro někoho "obětuješ", to je naprostý nesmysl, takový muž si tě nikdy, pamatuj nikdy, nemůže vážit a tobě by zůstaly jen oči pro pláč. Zapomeň na něho a vykroč vstříc klukovi, který bude balit tebe a ne obráceně. Nabízíš se mu na stříbrném tácku a je zadaný, přemýšlej, pokud by byl opravdu nešťastný, tak se s přítelkyní rozejde a začne usilovat o tebe. Pokud ti dává naději, vykašli se na to a začni žít přítomností, on za to opravdu nestojí. Nečekej na něho, on stojí pouze o nějaké dobrodružství a pobavení, jdi dál a nebuď smutná. Opravdová láska teprve přijde. Ptáš se na city, ano líbíš se mu, ale pokud nebude sám, žij a buď spokojená se životem. Když uvidí, že ztrácíš zájem může se ledacos změnit, muže nejvíc přitahují ženy, o  které musí usilovat, však jsou to přeci od pradávna lovci a bojovníci.

26.4.2021 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist