Naděje

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli po 15letech hledání najdu konečně spřízněnou duši. Myslela jsem, že to je znovu nalezená láska z mládí, která se mi nějakým zázrakem a snad i náhodou loni znovu připomněla, ale vypadá to , že Libor to vzdal .

Odpověď

Ahoj. Zkus chvíli nehledat a jen otevři své srdíčko lásce, bez lpění na výsledku. Dovol si žít a být jen tak. V klidu si řekni, tak dlouho jsem hledala a nenašla, teď poodstoupím stranou a dovolím si nedělat vůbec nic, jen žít a radovat se z maličkostí. Láska totiž přichází, když to vůbec nečekáme a když ji nehledáme, zkus to, nemáš co ztratit. Zatím se zamysli, proč se ti láska vyhýbá? Může to být strach, pocit, že si ji nezasloužíš, přílišná kritika k sobě nebo mužům, obavy z intimností nebo snad přesvědčení, že si lásku nezasloužíš? Buď lásce otevřená a dávej ji zatím sobě, připrav dobrou půdu a zasaď láskyplná semínka, radosti, optimismu a vděku :-)

21.5.2021 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist