Modelace povislých prsou

Dobrý den pane doktore. Bude mi letos 57 let. Chci se zeptat zda bych byla vhodným kandidátem na modelaci povislých prsou nejen v mém věku, ale i se závěrem ze screeningové mamografie – denzní žláza typu Tagár IV bez přímých či nepřímých známek malignity, beze změn od r. 2009 při snížené rtg. čitelnosti BI RADS O. Symetrické prsy, žláza drobně skvrnitého vzhledu rozložená ve všech kvadrantech, fibrosní kresba zhruběla, nejsou shluky mikrokalcifikací, ložiska nejsou patrná. Jen pro doplnění v roce 2005 jsem prodělala hysterektomii, vaječníky i vejcovody mi zůstaly. Moc děkuji za odpověď Jana Č.

Odpověď

Vážená paní, děkuji  za důvěru, se kterou se obracíte na naše pracoviště. Z údajů, které jste nám poskytla, nevyplývá žádný problém, který operaci neumožní. Prosím objednejte se na osobní konzultaci na telefonu 242 426 432, nebo 731 503 123. Při konzultaci s Vámi vše ochotně proberu. Konzultace stojí 500,-Kč a tato částka se odečítá z ceny operace provedené u nás v Lékařském domě.

18.4.2018 2:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist