Plastická chirurgie - MUDr. Václav Poláček, CSc.

Na vaše dotazy spojené se zákroky plastické chirurgie, rizicích, rekonvalescenci, doporučeních a všem dalším, co vás zajímá, odpovídá renomovaný plastický chirurg MUDr. Václav Poláček, CSc. působící v Lékařské domě Praha 7. Jedná se o jednoho z nejzkušenějších operatérů, který za svoji činnost získal řadu ocenění. Již mnoho let patří mezi nejuznávanější plastické chirurgy v celé České republice. Pro své výborné operační výsledky je vyhledáván velkým počtem jak českých, tak zahraničních klientů.

Pro psaní dotazu do poradny musíte být přihlášen/a.

Přihlaste se zde

Dotazy

 • Dotaz: Účinky kyseliny hyaluronové

  Jaké jsou zkušenosti s výplněmi vrásek kyselinou hyaluronovou a jaká jsou rizika. Děkuji a zdravím Blanka

  Odpověď:

  Dobrý den,

  Děkuji za Váš dotaz.

  Zkušenosti s aplikací kyseliny hyaluronové jsou letité a velmi dobré. Riziko u aplikace - mohou být barevné změny v oblasti aplikace (prosvitání filleru). Rádi bychom Vás pozvali na osobní konzultaci, na které se dozvíte více. Pro domluvení termínu prosím kontaktujte naší ambulanci na tel. 242 426 432.

  Odpověděl/a: MUDr. Václav Poláček, CSc., 18.8.2017 14:00 | Komentovat

 • Dotaz: Zranění nosu

  Dobrý den, jako malá jsem utrpěla zranění nosu. V průběhu mého růstu se na mém nosu projevila deformace. Jedna z kostí vytváří hrbolek u kořene nosu. Nosní přepážku mám propadlou do jedné z nosních dírek, tímto v podstatě dýchám jen jednou. Dala by sa tato deformace úplně odstranit? Pokud ano, jak je tento zákrok nebezpečný a jak dlouho trvá rekonvalescence. Mnohokrát děkuji.

  Odpověď:

  Dobrý den, děkuji za Váš dotaz! Z Vašeho příspěvku vyplývá, že máte potíže s průchodností nosu, která je způsobena vybočenou přepážkou. Plastická chirurgie se bohužel těmito problémy nezabývá, proto Vám doporučuji obrátit se na pracoviště ORL, kde tento problém běžně řeší.

  Odpověděl/a: MUDr. Václav Poláček, CSc., 11.8.2017 14:00 | Komentovat

 • Dotaz: Vytahané břicho po čtyřech dětech

  Je mi 62.let A po čtyřech dětech mám vytahané břicho. Takže mám v dolní části břicha převis a to dost velký. Moc mi to vadí, jak ze zdravotních důvodů, tak i v oblékání.Chci se zeptat: kde je možnost poradny o odstranění laloku???

  Odpověď:

  Děkuji za důvěru, že se svým problémem svěřujete právě nám. Řešení je jistě možné - pravděpodobně se bude jednat o abdominoplastiku. Takto elektronicky je však těžké jakkoliv poradit, proto bych Vás rád pozval na osobní konzultaci k nám na kliniku. Objednat se můžete na tel. 242 426 432, nebo pomocí e-mailu plasticka.chirurgie@ld.cz

  Odpověděl/a: MUDr. Václav Poláček, CSc., 9.8.2017 14:00 | Komentovat

 • Dotaz: Operace prsou po kojení

  Prosím o radu.Mám 3 děti.Nejmladší ještě kojím.Kdy mohu po ukončení kojení na operaci prsou a zdevastovaného bříška po dětech.Děkuji

  Odpověď:

  Dobrý den, děkuji za Váš příspěvek! Operaci prsou je možné provést nejdříve půl roku od ukončení kojení. To samé platí i pro operaci břicha. Musím Vás však upozornit, že se operace nedají provést současně. Mezi jednotlivými zákroky musí být odstup přibližně půl roku.

  Odpověděl/a: MUDr. Václav Poláček, CSc., 7.8.2017 14:00 | Komentovat

 • Dotaz: Operace pupeční kýly

  Dobrý den pane doktore, chtěla bych se zepta,jsem po dvou porodech a mám pupeční kýlu,malou.po porodech mi zůstalo bříško povislé a velmi mě to trápí, a cítím z toho velkou úzkost.Je to mé velké trápení a neustále na to myslím.Už delší dobu uvažuji o abdominoplastice břicha.Hodně sportuji,ale břicho je beze změn.Chtěla bych se zeptat, zda je u mě možná operace abdominoplastika břicha a zárověń odstranění pupeční kýly? A také zda je to možné aby to bylo proplaceno pojištovnou? Pokud ano, múžete mi poradit kam se obráti, kde se tento zákrok provádí? Mnohokrát Vám děkuji za odpověd.

  Odpověď:

  Dobrý den, děkuji za důvěru, se kterou se na naše pracoviště obracíte. Jsou případy, kdy operace pupeční kýly ve spojení s rozestupem břišních svalů lze operovat za úhradu zdravotní pojišťovny. Jedná-li se o Váš případ, je nutné posoudit Váš stav při osobní konzultaci. Na termínu konzultace se prosím domluvte se sestřičkami na tel. číslech 731 503 123, 242 426 432, nebo pomocí e-mailu plasticka.chirurgie@ld.cz.

  Odpověděl/a: MUDr. Václav Poláček, CSc., 4.8.2017 14:00 | Komentovat

 • Dotaz: Kriolipolýza po zmenšení prsou

  Plánuji zmenšení prsou. Mohu 2týdny po zákroku podstoupit i kryolipolýzu břicha? děkuji za odpověď

  Odpověď:

  Dobrý den, děkuji za Váš dotaz! Jelikož je zmenšení prsů velice rozsáhlý operační výkon, který znamená pro tělo velkou zátěž, kryolipolýzu je třeba odložit.

  Odpověděl/a: MUDr. Václav Poláček, CSc., 2.8.2017 14:00 | Komentovat

 • Dotaz: Kontrolní prohlídky po plastice prsou

  Dobrý den pane doktore, podstoupila jsem zdařilou plastickou operaci prsu (implantát pod svalem) v roce 2005. Od té doby jsem nebyla na žádné kontrole. Chci se zeptat, zda bych měla kontroly absolvovat pravidelně, nebo pouze v případě potíží. Občas mě v prsu pobolívá, ale slyšela jsem, že to je normální jev. Jde o takovou cukavou bolest nebo bolest tupou v oblasti podpaží (ikdyž operace byla vedena dvorci). Děkuji za odpověď.

  Odpověď:

  Dobrý den, děkuji za Váš dotaz! Kontroly po augmentaci poprsí (zvětšení prsou pomocí implantátů) je vhodné podstupovat 1x ročně a to i v případě, že nemáte žádné potíže. Dále také doporučujeme klientkám jednou ročně podstoupit sonografické vyšetření, na kterém se odhalí sebemenší odchylky od normálního stavu implantátů. Doporučoval bych Vám domluvit si schůzku u svého operatéra.

  Odpověděl/a: MUDr. Václav Poláček, CSc., 31.7.2017 14:00 | Komentovat

 • Dotaz: Plastika nosu v 51 letech

  Dobrý den,rnje mi 51 let a chci se zeptat, zda je možné v tomto věku podstoupit plastickou operaci nosu - nos je s hrbolem a je do mého obličeje široký a velký. Děkuji za odpověď. Jarmila

  Odpověď:

  Děkujeme za Váš dotaz. Operaci nosu doporučujeme podstoupit do 45 let věku, kdy je kůže dostatečně elastická a dobře reaguje na změny.

  Odpověděl/a: MUDr. Václav Poláček, CSc., 28.7.2017 14:00 | Komentovat

 • Dotaz: Dlouhá jizva v podbřišku

  Dobrý den chtěla bych se zeptat co se dá dělat s 10cm dlouhou jizvou,která vede od pupíku dolů k podbřišku. V šesti měsících jsem absolvovala operaci díky neprůchodnosti střen. Jizva je nevzhledná a občas tahá, někdy se díky ní stydím ukázat v plavkách. Prosím jak by se dala jizva odstranit? A hradila by pojišťovna aspoň část odstranění? Moc Vám děkuji. S pozdravem P.B.

  Odpověď:

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz! Problematika jizev se těžko posuzuje bez vyšetření dané oblasti, proto bych Vás rád pozval na osobní konzultaci, při které posoudím nález a možnost chirurgické úpravy jizvy.  Pro bližší informaci ohledně termínu konzultace se prosím obraťte na tel. 242 426 432, nebo 731 503 123. Operace tohoto druhu provádíme pouze samoplátcům.

  Odpověděl/a: MUDr. Václav Poláček, CSc., 24.7.2017 14:00 | Komentovat

 • Dotaz: Strie na bocích

  Dobrý den, už dlouho mě trápí strie na bocích a stehnech, které se mi vytvořily v pubertě. Chci se zeptat, jestli se jich dá nějak efektivně zbavit? Vím, že existují různé frakční lasery, ale je to pomůže to? Děkuji moc za odpověď a přeji pěkný den.

  Odpověď:

  Děkuji za Váš dotaz. Doporučuji laserové metody, E-matrix, které provádíme na oddělení dermatologie - na strie je to dle mého názoru jedna z nejúčinnějších metod. Můžete se objednat na telefonním čísle: 731 503 124

  Odpověděl/a: MUDr. Václav Poláček, CSc., 21.7.2017 14:00 | Komentovat

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.
TOPlist