Milenecký vztah

Ahoj Tome, potřebuju radu nevím jak dál, mám milence už víc jak rok a 8 měsíců ne plánovala jsem to ale stalo se bude mi 26 let za pár měsíců jemu je o 12 let víc, mám doma přítele a dceru 4 letou on má doma manželku a 2 děti 17let a 11let začali jsme i když jsem se bránila víc jak měsíc jemu tak jsme spolu začali pracovali jsme na stejném místě spolu takže jsme se vydali denně a to i po práci zamnou jezdil a byl až do večerních hodin.. No když už jsme začali tak jsme si nerikali miluju tě chybíš mi nic jen jsme čekali a byly spolu po více jak 1 roku mi řekl to slovo miluju tě, několikrát jsme v našem „tajném vztahu“ zažili rozchody většinou jsem ho opouštěla já, jen proto že tam hrála buď nedůvěra obavy nebo blbý hádky ale pak jsme se vždy nějak daly dohromady. V lednu odjel na práci mimo naše město na 2 měsíce jelikož podniká a teď jsme už víc jak měsíc většinou v hadkach a před 10 dny jsem ho opustila stím že dej mi uz pokoj! Ale tyhle rozchody byly několikrát a vždy se ozval buď po týdnu nebo pár dnech ale teď za 10 dní ani jednou je to definitivní?

Odpověď

Ahoj Ivo, nemyslím si, že jen podle počtu dnů bych dokázal váš konec vyhodnotit jako definitivní. Sama asi odhadneš nejlíp, jestli se tenhle rozchod nějak výrazně lišil od těch předchozích. Zkus si ale položit otázku, jaký to pro vás má oba význam. Myslím, že milenecký vztah má ospravedlnění jen tam, pokud nějak hezky doplňuje ten vztah domácí. Když se v něm zatěžujete hádkami a rozkoly, zkus ten časový prostor využít k tomu, že by sis doma vyřešila vše, co je třeba. Možná se ti tak otevřou nové možnosti.

30.9.2022 11:14
Více o tématu: děti

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist