Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 9. do 21. června 2020

Pobývej často sama v přírodě

Přichází období Jelena, ve kterém máš velkou příležitost si opět připomenout hlubší smysl svého života. Pokud ho ještě neznáš, využij následujících dnů k tomu, abys našla svou životní vizi. Nech si poradit od lidí, které považuješ za moudré a nech se jimi inspirovat. Vše pak konzultuj se svým srdcem a s lidmi, ke kterým chováš velkou důvěru. Sama často pobývej o samotě v přírodě a přemýšlej o těch nejdůležitějších životních tématech, se kterými se momentálně konfrontuješ. Připomeň si svou osobní moudrost a stůj si za ní. Měj odvahu i druhým poradit, a to zvláště tehdy, když o to budeš požádána.

Období 1-Manik (Jelen) od 09.06. – 21.06.2020

V následujících dvou týdnech se snaž být co nejdelší možný čas někde v přírodě, nejlépe v lese. Jelen je s lesem velmi spojený, a to i v symbolickém světě. Les může ve snech znamenat „podvědomí“ a Jelen schopnost se v něm dobře pohybovat a ukazovat cestu, jak lépe přistupovat k životu. Možná zjistíš, že se v některých důležitých oblastech života nudíš. Oživ nejen svůj společenský život, vztahy nebo svou práci, ale věnuj svou pozornost i sama sobě. Připomeň si svou vlastní velikost a udělej ze svého života „umělecké dílo“.

Co se týká těla, navštěvuj lidi, kteří se profesionálně a dlouhodobě věnují nějakému specifickému přístupu ke zdraví nebo k financím. Pouč se z jejich zkušeností, abys nemusela procházet stejně složitým labyrintem jako ostatní. Získávej informace z různých přednášek od lidí, kteří mají dlouholeté zkušenosti a již mají dobré jméno ve svém oboru. Pokud tě trápí nějaký fyzický neduh nebo nemoc, zajdi za lékařem, fyzioterapeutem nebo někým, kdo tělu velmi dobře rozumí. Co se týká financí, nastal vhodný čas se s někým poradit, ale zatím vše jen důkladně promýšlej. Zaměř se především na snížení tvých výdajů.

V rovině mysli nastal čas se zamyslet nad tvým dosavadním zaměstnáním. Vlivem celospolečenských změn nastal čas vhodný pro změnu. Hodně lidí velmi vážně přemýšlí, jak se svým životem naložit, a tak se můžeš také na této vlně svézt. Vidíš ve své momentální práci ještě větší smysl než předtím nebo naopak? Odpověz si upřímně na tuto otázku, a začni jednat tak, abys jednoho dne dosáhla svých vytoužených cílů. Zamysli se také nad tím, zda není čas své poznání předávat dál. Poraď se s někým, koho obdivuješ a o kom víš, že jeho rady budou upřímné a trefné.

Co se týká tvých vztahů, můžeš pocítit, že některé z nich bude potřeba posílit, přestože se zdají být na první pohled harmonické. Zaměř se na své nejbližší a zkus vymyslet nějaké nové činnosti, které mohou nejen tebe, ale i druhé náramně pobavit. Neboj se o svých nových nápadech mluvit, protože se zároveň stále ocitáme v období komunikativních a vzdušných Blíženců, a to veškeré práci se slovem jen přeje. Oživ tedy své nejbližší vztahy s těmi nejbližšími o aktivity, kde jsi sama začátečníkem. Pamatuj, že ve všech vztazích platí nelítostný „zákon rovnováhy“, který pracuje neustále, a tak je dobré se zbavit všech pocitů nadřazenosti i viny.

V rovině ducha se můžeš naplno pustit do práce na své duši, protože Jelen vládne nejen pravé životní moudrosti, ale i mnoha přírodním silám, zvláště magii lesa. Budeš-li mít možnost, pobývej pravidelně v lese aspoň dvacet minut denně. Každý večer žádej „snový zdroj“ o vedení a věz, že ti sny mohou být v následujících čtrnácti dnech opravdu velmi nápomocné a jasné. Během následujících dvou týdnů si je zkus každý den zapisovat, a pokud si nebudeš schopna nic z uplynulé noci vybavit, piš jednoduše o všem, co tě v danou chvíli napadne. Nauč se rovněž používat jak magii slova, tak zkus rozpoznat různé kvality ticha, které mohou u některých lidí říct více než tisíc slov.

9.6.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist