Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 8. do 20. prosince 2020

Odpusť sama sobě i všem, kteří ti ublížili

Nastává čas, kdy je dobré očistit nejen tvé fyzické tělo, ale i mysl a duši. Odpusť nejdřív sama sobě a pak všem, kteří ti v životě ublížili nejvíc. Osvoboď se od starých vzpomínek, které ti možná brání prožívat naplněný a šťastný život. To, že někomu odpustíš, neznamená, že schvaluješ činy, kterých se dotyčný dopustil. Znamená to, že dáš sobě i druhým svobodu a možnost se doopravdy změnit k lepšímu. Zaměř se především na své pracovní, rodinné a partnerské vztahy, které bývají často těmi nejnáročnějšími, protože jejich kořeny sahají až za rámec tohoto životního příběhu.

Období 1-Muluc (Voda) od 08.12. – 20.12.2020

Za chvíli začíná období zimy a v tento předvánoční čas máme možnost nejen obdarovat své nejbližší, ale i sami sebe. Napiš životu dopis, ve kterém pojmenuješ svá největší a nejtajnější přání. Možná dostaneš o něco méně hmotných dárků, ale těch duchovních může být nespočetně. Využij předvánoční čas k hlubokému zamyšlení nad svým životem. Pravidelně se procházej přírodou a vyhledávej rybníky, jezera a potůčky. Nech se poléčit jedním z nejmocnějších živlů, kterým voda bezpochyby je. Očisti svou duši v její přítomnosti a nech ji, ať tě učí svým jedinečným způsobem.

Co se týká zdraví a těla, nastal vhodný čas pro detoxikaci tvého těla. Zkus jíst dva dny jen jablka a pij vodu nebo zkus svůj oblíbený způsob očisty. Více si hlídej pitný režim a věnuj větší pozornost léčivým koupelím. Experimentuj s různými solemi, bylinami nebo oleji. Dýchej zhluboka a experimentuj s různými dechovými technikami. Vyzkoušej Wim-Hof dýchání, které je v poslední době velmi oblíbené. Dech má příznivý vliv na emoce a může ti dodat mnoho akční energie. Ve financích se snaž udělat větší pořádek a měj větší přehled o tom, jak s touto energií zacházíš. Hodně uklízej a odevzdej životu vše, co již nepoužíváš.

V rovině mysli se zaměř hlavně na kvalitu tvých myšlenek. Stále jsme v čase ohnivého znamení Střelce, které přeje jak duchovním naukám, tak učení všeho druhu. Místo toho, abys bojovala proti svým obavám a negativním myšlenkám, zaměř svou pozornost na to, co tě těší, baví a naplňuje. Pouštěj si různé zajímavé přednášky, pokud na nich nemůžeš být osobně přítomna a nech se inspirovat novými přístupy zahraničních autorů. Pokud tě trápí někdo z pracovních kolegů, snaž se tyto vody pročistit. Dohodni si schůzku a upřímně mluv o svých názorech, pocitech i budoucích přístupech k práci.

Co se týká vztahů, je dobré odpustit všem, kteří ti kdy v životě hodně ublížili. Pokud se k těmto zkušenostem stále vracíš, udržují tě stále ve svém vězení. Osvoboď se hned teď. Jak tě někteří lidé v minulosti ovlivnili v tvých současných názorech na svět? Snaž se dívat na všechny lidi jako na snílky, kteří se snaží pochopit mystérium, kterému se říká život. Všechno jsou to jen názory, které tě mohou a nemusí inspirovat. Když tě něco tíží, pusť to a otevři se novým pohledům, které v tobě probudí lehkost bytí. V každém okamžiku máš na výběr, zda chceš nebo nechceš svůj život změnit k lepšímu. Takovou moc máš ve svých rukou.

V rovině ducha se snaž očistit celou svou lidskou bytost od všech nánosů, které jsi během své velké životní cesty nasbírala. Pobývej často v přírodě a vyhledávej potůčky, rybníky a jezírka. Pokud žiješ ve městě, pravidelně si užívej bylinné koupele a zkus promlouvat k vodě, jako by to byla tvá milovaná babička. Svěř se jí se všemi tvými bolestmi, životním ztrátami a nech vodu, ať ti vyléčí tvá nejhlubší zranění. Zkus odpustit aspoň jednomu komplikovanému člověku, který tě momentálně nejvíc zaměstnává. Pokud nikdo takový není, zaměř se na sebe a odpusť si vše, co sis pro sebe zatím nedovolila.

8.12.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist