Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 5. do 17. ledna 2020

Zbav se věcí, které nepoužíváš

Začíná období Opice, které přeje všem přednášejícím, učitelům, řemeslníkům a lidem, kteří nějakým způsobem předávají informace druhým. Buď vynalézavá a snaž se ve všem nacházet „chytrá“ řešení. Zároveň si ve svém životě vytvářej prostor, abys mohla do svého života přivítat zázraky a nové příležitosti. Po celý rok se zkus zbavovat věcí, které nepoužíváš nebo ke kterým nemáš živý vztah. Nauč se věci nejen prodávat, ale snaž se být ke svým bližním štědrá.

Období 1-Chuen (Opice) od 05.01. – 17.01.2020

Předchozí období Pazourku ti mohlo ukázat to, na čem je potřeba pracovat. Nebuď však k sobě příliš sebekritická a přistupuj ke svým problémům hravě. Nacházej inteligentní řešení, které pomůže nejen tobě, ale i všem kolem tebe. Spoj užitečné s příjemným a získávej ze svého okolí kvalitní informace. Potkáš-li nějakého odborníka ve svém oboru, neboj se ho zeptat. Prohlub svou schopnost analyticky myslet, ale zároveň rozvíjej své intuitivní schopnosti pomocí nějakého umění či řemesla. Hodně tancuj, zpívej nebo piš.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, vyhledávej nové instruktory a výživové poradce nebo se více kontaktuj s těmi, kteří se ti již osvědčili. Pokud znáš někoho, kdo rozumí financím a je ti příznivě nakloněn, uč se od něj. Přemýšlej nad tím, jak by šly výdaje postupně snižovat a příjmy zvyšovat. Hodně uklízej a uč se darovat druhým lidem to, co již nepoužíváš. Pokud se věnuješ určitém poradenství, zkus rozšířit svůj vliv. Napiš svůj blog, navštěvuj zajímavé přednášky, ale hlavně se neustále něčemu zajímavému věnuj. Zároveň se nikam nežeň a zkus svůj pohyb více uvědomovat. Spěchej pomalu a brzy dosáhneš cíle.

V rovině mysli a práce se zaměř na inovace a vnímej změny ve svém stávajícím pracovním prostředí. V roce 2020 nastává „velký pohyb“, který způsobí, že mnoho lidí, se kterými jsi pracovala, změní své místo nebo funkci. Lidé se navzájem budou hledat, a to především ve svém vztahu ke své kariéře. Když se naučíš tyto změny předem předvídat a včas zareaguješ, budou pro tebe tyto vlivy i velmi přínosné. Ve svém okolí hledej odborníky a uč se od nich. Vždy si však uchovávej svůj vlastní pohled na věc. Hodně studuj a zaměř se na obory, které tě opravdu fascinují nebo zajímají.

Co se týká tvých vztahů, snaž se v nich udržet živoucí atmosféru. Překvap svého miláčka nebo své nejbližší nějakým milým kanadským žertíkem nebo dárečkem, který nebudou čekat. Pocítíš-li, že někdo ve tvém životě potřebuje pomoci, učiň tak okamžitě a diskrétně. Sama se zamysli nad tím, jestli pomoc druhým by tě nenaplňovala i profesně. Setkávej se s lidmi, kteří tě nějakým způsobem inspirují a mohli by tě něčemu naučit. Sama můžeš zjistit, že nastal čas druhým pomáhat tvým osobitým, jedinečným způsobem. Choď na přednášky různých odborníků a hodně se jich vyptávej nebo naslouchej.

V rovině ducha nastal čas probudit svého vnitřního učitele. Jsi připravena druhým předávat své znalosti a zkušenosti? Jakým způsobem bys to nejraději provedla? Pokud se na to ještě necítíš nebo tě tato cesta vůbec neláká, vyhledej si ve svém okolí člověka, který tě může učit něčemu, co tě zajímá. Můžeš si tak zkrátit svou cestu za poznáním. Může to být i nějaké umění či řemeslo. Navštěvuj různé duchovní učitele jógy a sleduj, jak se od sebe liší. Co člověk, to jiný vesmír, a tak při všem, co potkáš, naslouchej jemnému hlasu svého srdce. Nauč se i druhé včas odmítnout, pokud zjistíš, že jsou ve svém mluvení neodbytní. Respektuj své hranice a hlavně sama sebe.

8.1.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist