Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 31. ledna do 12. února 2020

Nech do svého života vstoupit nové lidi

Začíná období Pohybu, ve kterém se mohou dít změny na mnoha úrovních bytí. Především se však mohou týkat nových lidí, vstupujících do tvého života. Nauč se vnímat neviditelné záchvěvy změn, které když včas uposlechneš, mohou znamenat i velkou příležitost. Buď však bdělá i měj odvahu včas jednat. Navštěvuj nová místa a povídej si s neznámými lidmi, kteří ti přijdou sympatičtí. Z těchto kontaktů mohou vzniknout různá přátelství, která budou mnohem více uspokojující, než jsi byla doposavad zvyklá.

Období 1-Caban (Země, Pohyb) od 31.01. – 12.02.2020

V tomto čase se zaměř i na svou osobní vizi. Popřemýšlej o tom, jakou roli chceš vlastně hrát v této lidské společnosti. Zamysli se nad svou kariérou i lidmi, se kterými bys ráda něco budovala. Tento rok se budou lidé hodně měnit, a tak vítej ty, kteří ti do života přijdou a nech jít ty, kteří budou chtít jít jinou cestou. Sbírej různé nové poznatky, ale dej si pozor, aby ses nezahltila. Respektuj své tělo a zbytečně ho nepřemáhej.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, je vhodný čas udělat pozitivní změny ve tvých výdajích a příjmech. Jsou období, kdy peníze mohou přijít ve velké míře a někdy se zase jejich tok poněkud zpomalí. Pokud zjistíš, že tvé příjmy ochabují, najdi cesty, jak je zase zvýšit. Když budeš bdělá a zároveň schopna učinit některé změny, bude se ti určitě dařit. Vytvoř si rezervy pro budoucnost, abys na tyto změny byla připravena. Najdi si i nové informace o zdravé výživě nebo zkus nějaký jiný druh fyzického cvičení. Ale hlavně své tělo nepřetěžuj, protože jinak tě přestane poslouchat. Pravidelně odpočívej i pracuj.

V rovině mysli a práce se otevři novým myšlenkám, nápadům i technologiím. Možná, že zatoužíš po práci, která bude pro tvou duši smysluplnější a získáš i sílu učinit důležitá životní rozhodnutí. Sbírej informace o tématech, která tě opravdu zajímají a neřeš příliš svůj momentální stav. Všechno se dá doučit, a tak naslouchej svým vnitřním touhám a měj odvahu vstoupit na nová území. Vztahy s kolegy se mohou různě měnit, protože hodně lidí činí velké změny ve svém životě. Pokud se ve tvém zaměstnání uvolní místo, po kterém toužíš, ihned jednej, protože nastal příznivý čas pro změnu.

Co se týká tvých vztahů, můžeš pocítit velké změny, které tě mohou zpočátku i trochu znejistit. Sleduj jestřábím okem to, co se děje ve tvém nejbližším kolektivu. Možná zjistíš, že se kvalita přátelství s určitými lidmi neočekávaně mění. Reaguj na tyto změny svou frekvencí návštěvnosti a respektuj své pocity. Buď více s lidmi, se kterými si rozumíš a s těmi ostatním se setkávej o něco málo méně. Nech rovněž druhé jít, pokud pocítíš potřebu jít jinam nebo se věnovat svým koníčkům. Seznamuj se s novými lidmi, protože se z nich mohou v budoucnosti stát noví přátelé nebo spolupracovníci. Oživ své dosavadní vztahy a překvap svého partnera nečekaným dárkem.

V rovině ducha nastala skvělá doba, ve které se můžeš posunout na další úroveň prožívání. Otevři se všemu novému a nelpi na starých zvycích, které už nemusí plnit svůj původní účel. Vyzkoušej nové druhy meditací nebo se nauč jinou modlitbu. Pokud dlouho toužíš po hluboké psychické změně, možná nastal ten správný čas a ty to pocítíš ve správný okamžik. Důležité je nelpět na dogmatech, ale citlivě vnímat své niterné pocity. Zřejmě se ti naskytne možnost jít na nějaký důležitý seminář nebo se ti bude zdát sen, který ti změní život. Buď bdělá a více se setkávej s lidmi, kteří ti rozumí i beze slov.

31.1.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist