Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 30. října do 11. listopadu 2020

Obklop se přáteli a pomáhej potřebným

Začíná období Psa, ve kterém je dobré se obklopit přáteli a rozvinout sílu své představivosti. Pomoz těm, kteří to potřebují, a zároveň sama požádej o pomoc své nejbližší, pokud ji opravdu potřebuješ. Když se ti někdo bude svěřovat se svými vážnými problémy, spíš naslouchej a rady udílej jen tehdy, když o to budeš požádána. Zamysli se rovněž nad tématem věrnosti a oddanosti, která s medicínou psa úzce souvisí. Abys mohla být druhým opravdu věrná, musíš být nejdřív věrná sama sobě. Rozvíjej svou představivost k dobru všech, protože je to nejrychlejší způsob, jak do svého života přivolat štěstí.

Období 1-Oc(Pes) od 30.10. – 11.11.2020

Podzim je v plné síle a ocitáme se v jednom z nejhlubších časů během roku. Co nevidět je Samhain, což je jeden z osmi keltských ohnivých svátků, který ohlašuje nový keltský rok. Tento svátek je spojen s „dušičkami“, a to vůbec ne náhodou. Brány do podsvětí jsou otevřeny, a tak se můžeš podívat hluboko dovnitř své vlastní duše. Ucti všechny mrtvé, mezi které patří i tví předci. Jejich příběhy by měly být uctěny, abys je sama nemusela žít. Ať byly jakékoliv, jsou ti tu ku pomoci. Dobré osudy ti přinesou požehnání v podobě různých vrozených talentů, a ty horší ti poslouží jako varovné signály, kudy se nevydávat.

Co se týká zdraví a těla, je dobré navštívit tvé příbuzné nebo přítele z daleka, který momentálně prochází těžkým obdobím. Vzdálená místa a procházky lesem ti mohou dodat nejen fyzickou sílu, ale přinést i novou inspiraci. Budeš-li na neznámém místě, vyhni se turistickým atrakcím a spíše sleduj mravy a zvyky místních lidí. Vědomě se zapojuj do debat s neznámými, ale tobě sympatickými lidmi, od kterých bys mohla získat nějaké poznání či radu. Na cestách se často objevují různí cizinci, kteří by jako mluvili přímo k tobě. Sleduj tyto synchronicity a buď vůči svému okolí více všímavá.

V rovině mysli nastal čas rozvinout tvou představivost, která může být účinným pomocníkem k rychlejší manifestaci tvých přání. Každý večer si aspoň patnáct minut představuj něco, co bys ve svém životě chtěla prožít. Něco, čeho bys na svém smrtelném loži litovala, že tento život nenastalo. Tím dáš životu znamení, že víš, co chceš, a zdroj života tě bude moci v určitý moment obdarovat. Zkus to dělat každý den a usínej s příjemným pocitem vděčnosti. Sny mohou být velmi mocné a v některých případech se můžeš setkat i s lidmi nebo zvířaty, která jsi měla ráda, ale již nejsou na tomto světě.

Co se týká tvých vztahů, připomeň si své nejvěrnější a nejoddanější přátele a udělej aspoň pro jednoho z nich něco hezkého. Překvap ho něčím neočekávaným, o čem stoprocentně víš, že ho potěší. Zřejmě budeš mít možnost někomu pomoci nebo dokonce můžeš začít uvažovat o roli průvodce nebo terapeuta. Jen si dávej pozor, abys tuto roli příliš moc nehrála ve svém partnerském vztahu. Mohlo by to tento vztah uvést do nerovnováhy, což by mohlo mít za následek oslabení vášně mezi vámi. Do určité míry je to však v pořádku. Naslouchej svému srdci a ono tě povede bezpečnou cestou.

V rovině ducha přichází výjimečná doba, ve které se mohou otevírat brány podvědomí u mnoha lidí. Pokud ti dělá radost druhým pomáhat, zkus během následujících dvou týdnů zjistit, jaký způsob práce s lidmi by ti nejvíc vyhovoval. Zapiš se na nějaký kurz nebo se rozhodni něco vystudovat. Uvědom si sílu svého osobního příběhu i to, čím vším sis musela projít, abys v sobě touhu druhým pomáhat objevila. Buď jako pes, který láskyplně a moudře provází druhé jejich vlastním podsvětím. Využij všech zkušeností a více druhým naslouchej, protože každý lidský příběh má své jedinečné kouzlo.

30.10.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist