Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 28. srpna do 9. září 2019

Zaměř se na své zaměstnání a fyzické zdraví

Začíná další nový cyklus, který bude trvat 260 dní. Ve vzduchu bude mnoho energie, která se občas může skrývat za „falešnou únavu“, která je obvykle důsledkem nejasného životního zaměření. Rozhodni se věnovat jen těm činnostem, které ti dávají opravdu smysl, protože jinak můžeš propadnout frustraci nebo dokonce nekontrolovatelnému vzteku. Připomeň si své životní poslání a udělej všechno pro to, abys cítila, že mu jdeš vstříc. Zaměř se především na své zaměstnání a fyzické zdraví. Jakákoliv nečinnost bude v tomto období krokem zpět.

Období 1-Imix (Krokodýl, Drak) od 28.08. – 09.09.2019

Drak probouzí vášeň těla, životní energii a schopnost začínat nové projekty. Pokud jsi v období Králíka našla nějakou inspiraci, které se chceš v budoucnosti věnovat, je čas se do toho naplno pustit. Využij příhodného okamžiku pro nové začátky a dostaneš se do velké výhody. Dobrý start zaručuje téměř vždy slušný konec, pokud vytrváš.

Co se týká tvého fyzického zdraví rozhodni se pro aktivnější cvičení a více posiluj. Uvolní se tak nahromaděná energie, která by jinak mohla způsobovat různé psychosomatické projevy nebo dokonce i záněty. Pokud se dlouhodobě necítíš ve svém těle dobře, zajdi pro jistotu k doktorovi a zjisti svůj současný zdravotní stav. Rovněž se může probouzet silná sexuální touha, která bude potřebovat ventil. Promluv si o svém sexuálním životě s partnerem a zkuste zažít něco nového nebo zintenzivněte frekvenci milostných her. Neboj se mluvit o svých tajných potřebách, aby mohly být naplněny.

V rovině mysli a práce můžeš zaznamenat větší potřebu dělat něco opravdu smysluplného. Pokud momentálně děláš práci jen kvůli finanční zajištěnosti, můžeš se cítit unavená a frustrovaná aktivitami, které musíš naplňovat. Rozhodni se své každodennosti dát vyšší smysl. Propoj momentální situaci ve svém povolání se svým posláním. Věz, že tvá momentální situace není vězením, ale možností se dostat o krůček blíž svým vlastním snům. Neztrať tedy svou duševní orientaci a vše vnímej s dostatečným nadhledem i časovým odstupem. Pokud je tvé momentální zaměstnání v přímém rozporu s tím, po čem toužíš, rozhodni se pro rozhodný obrat ve svém životě.

V oblasti vztahů se budeš možná muset konfrontovat s určitými lidmi nebo partnerem, aby bylo všem jasné, jaké máš potřeby a životní postoj. Neboj se být asertivní, což vlastně znamená jen upřímně pojmenovat svůj momentální duševní stav. Když ti něco vadí, řekni to, protože jinak se nic nezmění. Vyhni se však přílišné aroganci nebo pocitům sebelítosti. Nelpi na svých silných stránkách, ale pracuj na těch slabších. Drak ti dává schopnost proměnit olovo ve zlato. Pokud uvidíš, že se někdo neustále jen vymlouvá a není upřímný, konfrontuj ho s realitou. Nauč se být i upřímná k sobě, a když náhodou „ujedeš“ měj odvahu se omluvit.

V rovině ducha nastal významný čas, protože začíná 260denní cyklus, který je spojen s délkou těhotenství. Rodí se tedy něco nového a Drak s sebou přináší mnoho energie, aby byl záměr dostatečně silný. Uvědom si, co ve svém životě chceš stvořit a na nic nečekej. Nastal čas činů a nic jiného neuspokojí tvou duši. Zaměř se především na své praktické záležitosti, protože je zároveň období zemského znamení Panny. Žij své ideály naplno a vnes je do každodenní reality. Naslouchej svým instinktům, protože v jádru své bytosti přesně víš, co má být učiněno. Buď rozhodná, aktivní a jednej s nadšením Draka.

28.8.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist