Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 27. listopadu do 9. prosince 2019

Připomeň si svou léčivou moc a dále ji rozvíjej

Nastal čas léčení nejen tvého fyzického těla, ale i tvé duše. Uvědom si krásu svou i těch nejbližších a popřemýšlej o tom, v čem tkví tvé léčivé dovednosti. Někdo dokáže pomáhat druhým svým slovem, jiný dotekem a další jen svou přítomností. Existuje tisíce způsobů druhů léčení, a tak se zamysli nad tím, čím ty pomáháš lidem kolem tebe. Nemusíš se stát nutně terapeutkou, zdravotní sestrou nebo doktorkou. Můžeš jen příjemně působit na své bezprostřední okolí. Každá matka může léčit své děti a milenka svého partnera. Připomeň si svou léčivou moc a dále ji rozvíjej.

Období 1-Eb (Bylina, Cesta) od 27.11. – 09.12.2019

Pomalu končí listopad a blíží se vánoční svátky. Zamysli se nad tím, čím bys mohla potěšit své nejbližší. Nekupuj druhým zbytečnosti, ale něco, co jim zkvalitní život. Požádej život o probuzení svých léčivých sil a nech si zdát o tom, co by to všechno mohlo být. Denně si přej pro sebe, své nejbližší i celý svět jen to nejlepší a zkus to myšlenkově definovat. Potrénuješ tak svou empatii, která se jako všechno musí udržovat nebo procvičovat.

Na úrovni tělesné se zaměř na svůj způsob stravování a zajdi si na nějakou zajímavou přednášku, která pojednává o zdravém způsobu stravování. Pokud tě zajímá léčení rukama, přihlas se na kurz, kde se to budeš moci naučit. Jelikož se ocitáme i ve znamení Střelce, které přeje všem druhů učení, inspiruj se především metodami, které pocházejí z jiných koutů tohoto světa. Vyhni se přílišnému pití alkoholu a jednostranného způsobu stravování. Doplň si v tomto ohledu své vzdělání a ihned se podle toho řiď, pokud budeš vědět, že je to pro tebe vhodné. Zajdi si na léčivou masáž a vyzkoušej v tomto ohledu něco nového.

Na úrovni svých myšlenek se vyhýbej těm, které se neustále opakují a zároveň ti nic dobrého nepřináší. Nemysli na věci, které nemůžeš v daný moment změnit. Denně si zapisuj své nejčastější myšlenky a po třech dnech si je přečti. Místo sebekritických nebo pomlouvačných myšlenek posil ty podpůrné. Vytvářej si své vlastní modlitby a v duchu žehnej všem, které máš ráda. V rámci tréninku pak zkus přát něco dobrého i lidem, se kterými si nerozumíš nebo se jim i schválně vyhýbáš. Pokud k tobě přijde nuda, nenech se jí oslabit. Dělej vše s plnou pozorností a zkus v sobě vyvinout vědomí svědka. Pozoruj vše, aniž bys to nějakým způsobem vědomě posuzovala.

Co se týká tvých vztahů, nenech se zmást jen fyzickou krásou nebo povrchním chováním. Nedívej se příliš na pozlátka, ale spíš na to, jací lidé jsou opravdu uvnitř, protože to je to, co se časem objeví v plné síle. Možná je kolem tebe někdo, jehož kvality nedoceňuješ a někdo, koho zbytečně přeceňuješ. Setkávej se těchto třináct dní především s lidmi, se kterými se můžeš navzájem podpořit nebo si nějakým způsobem pomoci. Některé vztahy mohou být až příliš zraňující a destruktivní. Těm se tedy raději vyhni nebo omez frekvenci setkávání. Zajdi na přednášku, která bude pojednávat o partnerství, a nech se těmito informacemi inspirovat.

V rovině ducha nastal čas v tobě probudit vnitřní léčitelku. Každá žena disponuje obrovskou léčivou silou, a tak si uvědom, v čem tkví ta tvá. Možná umíš lidi svými myšlenkami inspirovat nebo tvá slova působí jako hojivý balzám na duši. Nebo když se někoho dotkneš, můžeš zaznamenat, že se daný člověk pod tvým dotekem docela rozpouští. Také můžeš přes milování svého partnera doslova osvobodit a ukázat mu mystéria, o kterých neměl ani ponětí. Způsobů je mnoho, a tak najdi ten, který je ti nejbližší, protože právě v něm budeš i nejsilnější. Neboj se navštívit masérský nebo psychoterapeutický kurz. Pokud si uvažovala o tom, že bys ráda druhým lidem pomáhala, nastal ten správný čas.

27.11.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist